Village of Zombies

0Village of Zombies indir - (Direkt indir)

Village of Zombies’de diğer oyuncularla birlikte veya tek başınıza zombilere ve mutantlara karşı farklı haritalarda savaşabilirsiniz, amaç mümkün olduğunca çok seviyede hayatta kalmaktır. Oyun her zaman 1. seviyede başlar ve her seviye artışı ile daha fazla zombi ve daha güçlü zombiler gelir. Her vuruşta puan ve bir zombinin her öldürülmesinde bonus puan kazanılır. Kazanılan puanlar ile oyuncu, daha yüksek seviyelerde hayatta kalmayı kolaylaştıran daha güçlü silahlar satın alabilir. Co-op’ta oyuncular birbirlerini canlandırabilir, hiçbir oyuncu hayatta kalmaz, bu noktada oyun biter.

Çevrimiçi İşbirliği
En fazla dört oyuncu birlikte oynayabilir, her oyun, ev sahibi oyuna başlayana kadar diğer oyuncuların beklenebileceği lobi alanında başlar. Oyuncular ayrıca başlamış olan oyunlara da katılabilirler. Yalnız (çevrimdışı) veya sadece arkadaşlarınızla çevrimiçi oynayabilirsiniz. Ancak ana bilgisayar ayarlarını herkese açık olarak ayarlamak da mümkündür. Yani her oyuncu istediği zaman katılabilir.

Karakterler
Aralarından seçim yapabileceğiniz birden fazla karaktere sahip üçüncü şahıs nişancı oyunudur. Bir oyuna başlamadan veya oyuna katılmadan önce, oynamak için listeden bir karakter seçme seçeneğiniz vardır.

Harita
Oynanabilecek farklı haritalar var. Çok oyunculu modda, hangi haritada oynayacağına ev sahibi karar verir, bir lobiye katılan oyuncular bir harita seçemezler, lobi sahibinin seçtiği haritaya yönlendirilirler.


Village of Zombies indir - (Direkt indir)

10.574
OYUN BİLGİLERİ 14 Mayıs 2022 19:04
Village of Zombies

Tür: Aksiyon, Bağımsız Yapımcı, Korku, Oyun, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 8.85 GB

Crack: TiNYiSO

Tarih: 6 Mayıs 2022

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?