Victoria 3 Voice of the People

0Victoria 3: Voice of the People
Victoria 3’ün bu ilk içerik paketinde 19. yüzyılın dramatik siyasi olaylarını yeniden yaşa. Yenilikçiler, gericiler ve devrimcilerin tarihi çekişmelerini konu alan Voice of the People, tarihin karizmatik karakterleri fikirlerini kabul ettirmeye çalışırken seni siyasi krizlerin tam merkezine sokuyor.

60’tan Fazla Yeni Tarihi Provokatör
Yeni Provokatör sistemi, ülkende inançları için savaşan, gerçekten yaşamış 60’tan fazla yeni karakter ile tarihi canlandırıyor. Ateşli Amerikalı kölelik karşıtı John Brown’dan Alman Sosyalist Rosa Luxembourg’a ve kararlı İtalyan ulus kurucu Giuseppe Mazzini’ye ünlü tarihsel kişilikler, düşüncelerini yaymak ve mevcut planlarını destekleyecek veya engelleyecek değişikliklere katkıda bulunmak için ülkende ortaya çıkabilir.

Özel Provokatör Etkileşimleri
Provokatörleri, çıkar gruplarının liderleri olarak atayarak veya askerleri komuta etmelerine izin vererek devletine katılmaları için ikna et. Veya istersen, sorun yaratarak ülkenin istikrarını sarsan kişileri sürgüne gönder. Başkalarının sürgün ettiği kişileri, fikirlerini savunmaları için misafirperver toplumuna davet edebilirsin bile böylece gelişmiş yenilikleri ileri taşıma konusunda bir adım önde olursun.

Fransa’nın Dramatik Tarihi
Orleans Hanedanı’ndan ve İkinci Bonapart İmparatorluğu’ndan Üçüncü Cumhuriyet’e kadar Fransa’nın Victoria 3 dönemindeki tarihi karmaşa ve macera doludur. Yüzyılın en güçlü ve en önemli imparatorluklarından birinin hikayesini anlatan bir sürü yeni olay, karar ve günlük girdisi ile bu heyecan verici geçmişin canlı renklerle hayat bulmasını izle. Fransızların Kuzey Afrika toprakları üzerindeki hak iddiaları için çalış, Fransa’nın gerçek kralını seç veya kıtada saldırgan bir politika izle.

Yeni Görsel
Endüstriyel ve askeri büyümeyi planlarken yeni kağıt bir harita ile kendini art nouveau esintili yeni bir arayüze sahip bir karar salonunda bulursun. Fransa yeni bir mimariye sahip oluyor. Toplum düzenini tehdit eden gruplara dikkat çekilmesi için Devrimci Çıkar Gruplarına harita üzerinde benzersiz animasyonlar sağlanır ve birçok karakter ile kültüre, dönemi daha iyi bir şekilde yansıtacak yeni üniformalar ve kıyafetler verilir.

Ana oyun ve tüm ekpaketler dahildir direk oynayabilirsiniz.


14.164
OYUN BİLGİLERİ 22 Mayıs 2023 18:54
Victoria 3 Voice of the People

Tür: Ek Paketler, Oyun, Simulasyon, Strateji, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 7.37 GB

Crack: RUNE

Tarih: 22 Mayıs 2023

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?