Vestaria Saga II The Sacred Sword of Silvanister

0Vestaria Saga, konumlandırma, hareket ve silahların başarı için çok önemli olduğu bir strateji RPG serisidir.

Ağır silahlı birimlerinizi klasik tarzda ızgara tabanlı bir harita etrafında hareket ettirin ve korsanlar, isyancılar, canavarlar, imparatorluk askerleri ve yolunuza çıkan diğer herkesle savaşın.

Vestaria Saga I, Solvian-Meledian Savaşı’nda meydana gelen savaşları kaydederken, Vestaria Saga II, VS1’in kahramanı Zade’nin diğer maceralarına odaklanıyor ve onun ve arkadaşlarının hikayelerini heyecan verici, tatmin edici bir sona getiriyor.

Destansı arayışı boyunca Zade, hem yeni hem de eski müttefiklerle karşılaşacak ve aynı zamanda aşağılık Margulites’in ardındaki gizemleri ve Vestaria’yı yeni bir karanlık çağa sürükleme planlarını ortaya çıkaracak.

Solvian imparatorluk diplomatını taşıyan bir gemi yanlışlıkla Meled sularında ateşe verildikten sonra, Solvian İmparatoru Manneus ada krallığına savaş ilan etti.

Ünlü general Ajax tarafından yönetilen Solvia’nın imparatorluk güçleri kısa süre sonra Meled kıyılarını işgal etti. Meleda, Frist Savaşı’nda kritik bir yenilgiye uğradığında, İmparatorluk hızla kraliyet başkenti Regina’yı ele geçirmek için saldırdı.

Herhangi bir kurtarma umudunun ötesinde ezilen Meleda, işgalcilerinin 500 yıllık tarihi haritanın yüzünden vahşice silmesini izlemek zorunda kaldı.

Ve böylece bir yıl geçti… Bir zamanlar kaybolduğu düşünülen genç prenses Athol mucizevi bir şekilde kraliyet başkentine geri döndü ve halkını şiddetli bir savaştan kurtardı.

Onun yanında yiğitçe savaşan ve zafere ulaşmasına yardım eden kişi, Redessa’nın genç varisi Zadrian’dan başkası değildi.

Meleda, Zadrian’ı ulusal bir kahraman olarak övdü ve ona bir zamanlar krallığın en iyi şövalyesi olan ağabeyi Zecharias’a gösterdiklerini çok aşan bir ün ve şan yağdırdı.

Zech sadece prensesle nişanlı değildi, aynı zamanda Meled ordusunun komutan vekiliydi… Ve en önemlisi, Zade’nin ağabeyiydi – Zade’nin herkesten daha çok sevdiği ve saygı duyduğu adamdı.

Varlığının sevgili ağabeyinin itibarına bir leke gibi geldiğini hisseden Zade, başkentten ayrılmaya karar verdi ve Vesta’nın Temenos’una doğru yeni bir yolculuğa çıktı.

Yolculuğuna yalnızca tek bir yol arkadaşı götürdü: Sphire’ın öğrencisi Accorte Roland.


6.698
OYUN BİLGİLERİ 30 Temmuz 2022 10:17
Vestaria Saga II The Sacred Sword of Silvanister

Tür: Oyun, Strateji

Platform: PC

Boyut: 1.2 GB

Crack: GOG

Tarih: 28 Temmuz 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?