Verne The Shape of Fantasy

0Verne The Shape of Fantasy indir - (Direkt indir)

HEYECAN DOLU BİR HİKAYE
Yıl 1888. Acımasız “Ulus”a karşı savaş doruğa ulaşır ve paralel Hemera ülkesini tamamen yok olmanın eşiğine getirir.

Jules Verne ve Kaptan Nemo, dünyalarını kurtarmak için son çare olarak meşhur denizaltı Nautilus ile efsanevi Atlantis şehrini aramaya koyulurlar.

Efsanelere göre orada tarihin akışını değiştirebilecek güce sahip kadim bir eser olan Hephaistos’un Alevi gömülüdür! Bir zamanlar efsanevi Atlantis’in hem yükselişinden hem de düşüşünden sorumlu olan kudretli eser.

Jules Verne, yolculuğunda sadece hayal bile edilemeyecek harikalar ve gizemler keşfetmekle kalmayacak; aynı zamanda tek amacı kendisininki de dâhil Hemera’daki tüm insanların hayal gücünü yok etmek olan karanlık ve çok güçlü bir varlıkla da yüzleşmek zorunda kalacaktır!

GAMEPLAY
Hayal gücünü serbest bırak: Tarihi yeniden yazmak ve belirli anlarda Verne’ün kaderini değiştirmek için Atlantis’ten gelen kadim bir alet olan IMAG’in gücünü kullan.

Kendi hikayeni yaz: Doğrusal olmayan diyalog, insanın en fantastik hikayeleri hayal etme ve anlatma becerisini yansıtan değişken bir oyun deneyimi sağlar.

Atlantis’e özgü bir çöpçü avı: Klasik macera oyunlarından ilham alan oynanışta bulmacaları çözmek ve çevreyi tepeden tırnağa keşfetmek daima başarının anahtarıdır.

Altına Bakılmamış Harabe Kalmayacak: Atmosferik ve ayrıntılı piksel sanatı steampunk dünyası, seni Nautilus’un karanlık koridorlarından Atlantis’in kadim kalıntılarına kadar sürecek bir keşfe çağırıyor.

Detaylara önem vererek: Jules Verne’ün hayatı ve eserleri hakkındaki büyüleyici bir hikayenin parçası ol.


Verne The Shape of Fantasy indir - (Direkt indir)

5.677
OYUN BİLGİLERİ 15 Ağustos 2023 15:00
Verne The Shape of Fantasy

Tür: Bağımsız Yapımcı, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 785.01 MB

Crack: TENOKE

Tarih: 14 Ağustos 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?