Vernal Edge

0Haricot Krallığı’na hoş geldiniz.
Yıllar önce, arazi gökyüzüne yükseldi ve güce susamış Aloe Kilisesi’nin artık demir yumrukla yönettiği gizemli bir dizi yüzen ada haline geldi.

Vernal girer, Genç bir kadın, görüşmediği babasını bulmaya kararlıdır. Anormal bir dövüş hünerinin ve hafızasını kaybetmiş bir robot olan Chervil’in yardımıyla, intikam alma ihtiyacını ve gerçeği tatmin etmek istiyorsa, bu gizemli diyarı aşması gerekecek.

Bu güzel piksel sanatı Metroidvania’da Vernal’ın kontrolünü elinize alın. Bu parçalanmış krallıkta savaşırken onun geçmişinin sırlarını ve Haricot’un gizemlerini çöz.

ÖZELLİKLER
Hızlı tempolu bir metroid-vania
Haricot’un yüzen adalarını keşfedin. Kasaba veya zindan, daha fazla güç kazanmak için çevrilmemiş hiçbir taş bırakmayın! Güzel piksel sanat ortamlarına zıplayın, koşun, kaydırın ve unutmayın: sırlar her yerde olabilir!

Dinamik ve ödüllendirici dövüş sistemi
Düşmanlarınızı yok etmek için en ölümcül saldırı takımını yaratmak için Vernal’ın birçok kombo ve büyüsünde ustalaşırken mükemmellik için çabalayın! Düşmanlarınıza her saldırdığınızda emrinizde olan çok sayıda seçenek, Vernal Edge’in savaşlarını sürekli yenilenen bir heyecan kaynağı haline getiriyor.

Kendi yolunu
çiz Yelkeninde rüzgar ve kalbinde ateş olduğu sürece özgürsün! Vernal Edge’de uçağınızı istediğiniz adaya götürebilir ve seçtiğiniz sırayla keşfedebilirsiniz.


4.084
OYUN BİLGİLERİ 15 Mart 2023 18:20
Vernal Edge

Tür: Aksiyon, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 307.8 MB

Crack: UNLEASHED

Tarih: 14 Mart 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?