Venture to the Vile

0Venture to the Vile indir - (Direkt indir)

Venture to the Vile, Vile olarak bilinen gizemli bir varlığın istila ettiği garip Rainybrook kasabasında geçen ürkütücü bir 2.5D Metroidvania oyunudur.

Vile’ın güçlerini kullanın, bir zamanlar eviniz olan tehlikeli topraklarda savaşın ve çok geç olmadan kayıp arkadaşınız Ella’yı bulun!

Çözülmesi gereken bulmacalar ve keşfedilecek sırlarla dolu, özenle hazırlanmış 2.5 boyutlu bir dünyayı keşfederken zıplayın, sallanın ve tehlikeli düşmanlara karşı savaşın. İnsanlığınızı kaybetmek anlamına gelse bile Vile’ın canavarlarının üstesinden gelmek için yeni yeteneklerin kilidini açın.

Her yeni yetenek, yeni dinamik alanları keşfetmenize, yeni benzersiz bölüm sonu canavarları bulmanıza, keşfedilecek 2.5 boyutlu ortamlar bulmanıza ve ilerledikçe yükseltmelerle ödüllendirilmenize yardımcı olur.

Vile’ın canavarlarının istila ettiği şirin sahil kasabası Rainybrook’u keşfedin. İyi ama tuhaf kasaba halkıyla tanışın, hikayelerini keşfetmeleri için çeşitli görevlerde onlara yardım edin ve kayıp arkadaşınız Ella’ya yol açabilecek ipuçlarını ortaya çıkarın.

Bu hikayenin sonu size kalmış; gizemi çözüp Kötüyü yenebilecek misiniz? İster sıra dışı yan görevlerle kasaba halkına yardım etmek, ister çevredeki dünyadaki gizli sırları keşfetmek olsun, unutulmaz ve gizemli Rainybrook’ta göründüğünden çok daha fazlası var.

Vile’ın canavarlarıyla yüzleşmeye hazır mısın? Her boss dövüşü benzersizdir ve şu ana kadar öğrendiğiniz her şeyin kullanılmasını gerektirecektir.

İster hayalet gemide bir Kraken’e saldırıyor olun ister dev bir tavşan tarafından hastanede kovalanıyor olun, her yeni düşmanı yenmek için tüm yeteneklerinizi ve yükseltmelerinizi avantajınıza kullanmanız gerekecek.


Venture to the Vile indir - (Direkt indir)

15.171
OYUN BİLGİLERİ 22 Mayıs 2024 13:04
Venture to the Vile

Tür: Oyun, Açık Dünya Oyunları, Aksiyon, Macera, Platform

Platform: PC

Boyut: 11.3 GB

Crack: FLT

Tarih: 22 Mayıs 2024

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?