Vendetta Mafia Wars

1Sene 1940 ve kurallar değişti. Amerika’da yeraltı dünyası yeni patronlarıyla yeniden doğuyor.

Gerçek zamanlı strateji oyunlarından biri, size Amerika’yı şekillendiren mafya savaşlarının merkezine koyarak tüm ihtişamıyla o zamanların atmosferini sunuyor. Aileni kur, ekonomini yönet, diğer ailelerle ittifak kurup düşmanlarınızı arkalarından vurun.

Herkes Avrupa’daki savaşı konuşurken siz suç dünyasını yeniden kurmalısınız ve bunun için altı aile ile masaya oturacaksınız.

Suç imparatorluğunu inşa edip aileni yönet ve bölgeni geliştirip rakip ailelere karşı koru.

En büyük olmak için hangi yolu izleyeceğin sana kalmış; istersen kendine müttefikler bul onlara kendini kanıtla ve yanına çek ister hepsini arkasından vur ve bu güce ne kadar aç olduğunu kanıtla! Sonra da tüm hepsini yok et ve şehrin gerçek sahibi sen ol!

Özellikler
Gerçek Zamanlı Strateji
Dönemin atmosferini yaşayarak diğer mafya ailelerine karşı gerçek zamanlı savaşın. Adamlarını silahlandır ve şehri ele geçir.

Görev Sistemi
Şehirde işlerini büyütmeye başlarken, karşına çıkacak farklı görevlerle deneyim, para, özel eşyalar ve farklı ödüller kazan.

Ekonomi Yönetimi
Ele geçirdiğin bölgelerden kazanç elde et. Kazancını aileni yönetmek için harcarken, doğru iş ağını oluştur.

Diplomasi
Bölgen büyümeye başladıkça şehirdeki diğer mafya ailelerinin dikkatini çekmeye başlarsın. Çok düşman edinmek senin sonunu getirebilir.

Kendi Aileni Kur
Kendi karakterini ve aileni yarat, adamlarını topla ve ün kazanmaya başla. Daha fazla ün kazanarak şehrin karar veren patronlarından biri ol.


48.174
OYUN BİLGİLERİ 22 Ocak 2023 23:31
Vendetta Mafia Wars

Tür: Erken Erişim, Oyun, Simulasyon, Strateji, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 6.68 GB

Crack: EARLY ACCESS

Tarih: 22 Ocak 2023

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?