Vault of the Void

0Vault of the Void indir - (Direkt indir)

Kontrolün sizde olduğu Tek oyunculu Roguelite kart oyunu.

Vault of the Void, düşük bir RNG deneyimi sağlama fikri üzerine kuruludur ve mümkün olduğunca çok kontrolü oyuncuların eline verir.

Kart Ödülleri herkesin bildiği bir şeydir ve bir karşılaşmadan önce hangi düşmanlarla savaşacağınızı önceden görebilir ve destenizi buna göre uyarlama şansına sahip olabilirsiniz!

Hiçbir Etkinlik rastgele değildir, alınan her yolda tam olarak nereye adım attığınızı bilirsiniz. Güvertenizi her zaman değiştirebileceğiniz bir CCG deneyimi olan

ilerledikçe inşa edeceksiniz. Belirli karşılaşmalardan önce kartları değiş tokuş etmek, her zaman şansınızı artırmanıza yardımcı olur ve canavar stratejilerine uyum sağlamanıza olanak tanır.

Savaş her zaman hızlıdır! Kendi kartlarınızı enerji olarak kullanabilir, ek enerji elde etmek ve yüksek güçlü kombinasyonları ateşlemek için elinizden hangi kartları atacağınızı seçmenize izin verebilirsiniz.

Onlara ek yetenekler kazandırmak için kartlara yerleştirilebilen güçlü Rünler olan Boşluk Taşları toplayın! Hiçlik Taşlarınızı nereye yerleştireceğinizi seçmek, sürekli değişen stratejinizin bir parçasıdır.

Güverteniz – yolunuz.
Vault of the Void, geleneksel bir Deste Oluşturucu değildir. Her dövüşten önce destenizi değiştirme şansınız olacak.

Farklı karşılaşmalar, bir yaratık veya koruyucu ile karşılaşmadan önce stratejinizi değiştirmenizi ve uyarlamanızı gerektirebilir. Kanama kartlarını Rage kazancı lehine hızla değiştirmek, zafer veya acı veren bir yenilgi arasındaki fark olabilir.

Ne kadar çok oynarsanız, her bir mafya grubu hakkında o kadar çok şey öğreneceksiniz ve hangi deste türünün ilerideki zorlukla başa çıkmak için en uygun olacağını öğreneceksiniz.

Kartlarınızı özelleştirin
Vault of the Void’deki en benzersiz özelliklerden biri, kartlarınızı kişiselleştirme yeteneğidir. Bir koşu boyunca ilerlerken Hiçlik Taşları toplayacak ve onları kitaplığınızdaki herhangi bir karta yerleştirme ve onlara ekstra yetenekler kazandırma olanağına sahip olacaksınız.

Örneğin, 5 hasar verecek mütevazi Master Slash’ı alın. Sarı Boşluk Taşı almak artık size 4 Blok kazandıracak. Veya artık ona “Bir Kart Çekin. Bir Kartı Atın” ek yeteneğini veren bir Mavi Boşluk Taşı. Denemek için yüzlerce varyasyon var ve bunların her birinin birbiriyle nasıl etkileşime girdiği, siz oynarken gelen eğlencenin (ve öğrenmenin) bir parçası.


Vault of the Void indir - (Direkt indir)

3.964
OYUN BİLGİLERİ 6 Ekim 2022 14:10
Vault of the Void

Tür: Bağımsız Yapımcı, Macera, Oyun, Strateji

Platform: PC

Boyut: 363.29 MB

Crack: GOLDBERG

Tarih: 4 Ekim 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?