Valthirian Arc Hero School Story 2

0Valthirian Arc Hero School Story 2 indir - (Direkt indir)

Valthiria’nın en kudretli kahramanları kaderden ya da kehanetten doğmaz. Özel akademilere kaydoldular, eğitildiler ve öğretildiler. Kahraman Okulu Hikayesi 2, Valthiria’yı onu tehdit eden karanlık güçlerden kurtaracak yeni nesil kahramanları yaratmanız için sizi bir kahraman akademisinin başına getiriyor. Fakültenin komutasını elinize alın, benzersiz ve sürekli değişen bir öğrenci kadrosu yetiştirin, nüfuz için yarışan krallıklarla ittifaklar kurun ve Valthiria’daki en prestijli Kahraman Okulları arasında yerinizi alın.

RPG ve Simülasyon türlerini birleştiren Hero School Story 2’de, öğrenme programlarını ve derslerini belirleyerek, istatistiklerini ve becerilerini oluşturarak onları istediğiniz kahramanlara dönüştürerek öğrencilerinizi yöneteceksiniz. Bu istatistikler, öğrencilerinizi Valthiria’nın dört bir yanındaki insanlardan gelen görevleri yerine getirmeye gönderirken, stratejik sıra tabanlı dövüşte çeşitli düşmanları yenerken ve akademinizin şöhretine katkıda bulunurken çok önemlidir. Yine de defne üzerinde dinlenmek için zaman yok – her okul yılında son sınıflar mezun olacak ve birinci sınıflar kaydolacak, bu nedenle akademinizi dinamik öğrenci listesine uyacak şekilde yönetmek çok önemlidir.

Kendi Kahraman Akademini Yarat
Akademinin Müdürü olarak göreviniz, öğrencilerinize hangi sınıfları ve dersleri öğreneceklerini tahsis etmek ve onları olmasını istediğiniz kahramanlar haline getirmektir. Sihir kurslarına odaklanıp büyük büyücülerin, güçlü savaşçıların okulu mu, yoksa her şeyden biraz mı olacaksın? Yönetim tarzınız, alabileceğiniz görev türlerini belirleyecektir – düşmanlar, öğrencilerin anahtarlarının kilitleri olduğundan, daha zor görevleri yerine getirmek, bu zorlukları çözmek için özel kadrolar oluşturmayı gerektirecektir.

Planla, Tahmin Et, Yürüt, Tekrarla
Öngörü ve stratejik adım adım kararlar, benzersiz sıra tabanlı savaş sistemimizde başarılı olmak için kritik öneme sahiptir. Sınıf temelli yeterlilikler ve düşman zayıflıklarını aşma üzerine inşa edilen oyuncular, hem en uygun takım kompozisyonunu getirdikleri hem de savaşta hesaplanmış riskler aldıkları için ödüllendirilir. İster güvenli oynayın ister ısrarcı olun, sunulan zorlukları nasıl çözeceğiniz size kalmış.

Dinamik Öğrenci Listesini Yönetin
Sadece en iyi öğrencileri önemsemeye ve geliştirmeye odaklanma cazibesine rağmen, bir Müdür olarak akademinizin kanatları altına alınan her çocuğun başarılı olmasını sağlamak sizin görevinizdir. Öğrenciler mezun olmadan önce sadece üç yıl kalacaklar ve her biri akademinizin itibarını etkileyecek (bu da yetenekli öğrencileri gelecek yıl kaydolmaktan caydıracak!). Bu nedenle, tüm öğrenci listenizi iyi yönetin, çünkü yalnızca seçilmiş birkaç kişiye odaklanmak, onlar kaçınılmaz olarak okul alanını terk ettiklerinde sizi daha az önemsenecek kişilerle bırakılacağından yalpalayabilir.


Valthirian Arc Hero School Story 2 indir - (Direkt indir)

5.788
OYUN BİLGİLERİ 22 Haziran 2023 14:20
Valthirian Arc Hero School Story 2

Tür: Macera, Oyun, Simulasyon, Strateji

Platform: PC

Boyut: 2.53 GB

Crack: DARKSİDERS

Tarih: 22 Haziran 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?