Urbek City Builder

0Urbek’te kendi tasarımınıza göre bir şehir inşa edebileceksiniz ! Doğal kaynaklarını yönetin, nüfusun yaşam kalitesini iyileştirin ve mahallelerini kendi yönteminizle inşa edin.

Mahalleler
Farklı mahalleler inşa ederek şehrinize hayat verin. Bohem bir mahalle mi istiyorsunuz? Barlar, parklar ve kütüphaneler inşa edin, ancak yakınlarda düşük bir nüfus yoğunluğu bulundurun. Burjuva bir mahalle mi istiyorsunuz? Parklara ve lüks mağazalara ihtiyacınız var.

Üstesinden gelmek
Urbek’te para yok. Bunun yerine, her şeyi yiyecek, kömür veya vasıflı iş gibi kendi kaynaklarınızla inşa etmeniz gerekecek. Yönetilecek 30’dan fazla farklı kaynak var! Doğal kaynaklarınızı iyi yönetin ki, yenilenmeden önce tükenmesinler. Sakinleriniz ve sektörleriniz için enerji üretmeyi nasıl seçeceksiniz?

Eğitim vermek
Eğitim esastır! Yeterince nitelikli iş ve bilimsel çalışma üreterek daha gelişmiş yapılar inşa edebileceksiniz.

Gözlemek
Yarattığınız şehir hakkında daha samimi bir fikir edinmek için sokak seviyesinde dolaşın. Şehrinizin sakinlerinin yaptığı gibi mahalleler arasındaki farkları görün ve hissedin!

Organik büyüme
Şehrinizin büyümesi organik olacaktır. Bazı yapılar çevre koşullarına göre görünecektir. Örneğin, iki kattan fazla olan binalar, yoğun nüfuslu alanlarda ve temel hizmetlerle görünecektir.


12.344
OYUN BİLGİLERİ 14 Temmuz 2022 19:10
Urbek City Builder

Tür: Bağımsız Yapımcı, Oyun, Simulasyon, Strateji

Platform: PC

Boyut: 138.2 MB

Crack: GOLDBERG

Tarih: 13 Temmuz 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?