Urban Flow

0Urban Flow indir - (Direkt indir)

Odağınızı ve Koordinasyonunuzu Test Edin
Urban Flow, arabaların şehirde güvenli bir şekilde sürülmesini sağlamakla ilgilidir. Siz burada devreye giriyorsunuz – herhangi bir kaza ya da trafikte gecikme olmamasını sağlamak için trafik ışıklarını kontrol ediyorsunuz.

Şehrin Güvenliğini Sağlayın
Arabaların mükemmel bir uyum içerisinde hareket etmesini sağlayın ve her şeyin sorunsuz işlemesini sağlamak için çarpışma ve sıkışıklıktan kaçının. Şehrin sokaklarını kontrol etmek ve herkesin gideceği yere zamanında ulaşmasını sağlamak size bağlıdır. Her biri kendi yoğun kavşağına sahip 100’ün üzerinde bölüm.

Sorunsuz bir Sürüş Sağlayın
Araba, otobüs ve kamyonlarla dolu hareketli bir şehri keşfedin ve giderek zorlaşan bölümlere katılın. Aynı anda birden fazla trafik şeridini yönetirken, karmaşık kavşaklarda gezinmek ve kazalardan kaçınmak için zekanızı kullanın.

Arkadaşlarınızı ve Ailenizi Toplayın
Yerel birlikte oyna modunda en fazla dört oyuncuyla oyunun keyfini çıkarın. Öğrenmesi kolay oynanabilirlik ve sezgisel kontrollerle Urban Flow, hem genç hem yaşlı arkadaşlarınızla ve ailenizle eğlenmek için mükemmel bir oyun. Öyleyse toplanın ve yönetmenin keyfini ve heyecanını yaşayın!


Urban Flow indir - (Direkt indir)

9.686
OYUN BİLGİLERİ 6 Haziran 2023 13:00
Urban Flow

Tür: Basit Eğlence, Oyun, Strateji

Platform: PC

Boyut: 3.21 GB

Crack: TENOKE

Tarih: 1 Haziran 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?