Uragun

0Uyandığında yozlaşmış yapay zekâ tarafından istila edilmiş bir dünyayla karşı karşıya kalan, büyüleyici bir Mech olarak oynuyorsun. Hayatta kalmak için silahlarında ustalaşmalı ve her bir düşmana karşı nasıl savaşacağını öğrenmelisin.

Dostun olan kayıp pilotunu arayışın sırasında birbirinden çok farklı, muhteşem mekânlara gidecek, yapay zekâ ayaklanmasının etkilerine şahit olacaksın. Tüm savaş becerilerini teste tabi tutacak, gittikçe zorlaşan tehditlerle karşılaşacaksın. Ancak cephaneliğini geliştirmenin ve kişiselleştirmenin yollarını da bulacaksın.

Bölümler kısa ve yoğun, zorluk ise bu yüksek tempolu ve dinamik dövüş sistemini en iyi şekilde tecrübe edebilmen için özenle dengelendi. Saklanmak doğru bir strateji değil. Düşmanların farklı tipteki saldırıları, seni onların zayıflıklarını keşfetmeye ve ölümcül saldırılarınla karşılık vermeye iterek haritanın dört bir köşesine gitmeye zorlayacak.

Oynadıkça çifteden otomatik tüfeklere, plazma bumeranglara ve roketatarlara kadar çok sayıda yeni silahın kilidi açılacak. Farklı durumlar ve düşmanlar için ideal silahlar farklı: Bazıları büyük düşman sürülerine karşı yıkıcı olurken diğerleri ağır zırhlı düşmanlar için daha uygun. Onları çiftler halinde kuşanabilir ve farklı durumlardaki en ideal silah kombinasyonlarını keşfetmek için deneyler yapabilirsin.

İmkânların bununla da sınırlı değil. Silahlar dışında özel saldırılarını da kuşanabilirsin. Bu özel saldırılar, düşmanların öldüklerinde bıraktıkları kürelerden güç alıyor. Bunları akıllıca kullanmak Uragun’daki savaşlar için kilit öneme sahip.

Her savaş, bu güzel ve harap dünyadan seçilmiş bir mekânda gerçekleşecek. Görevin seni, terk edilmiş bir Barselona, aşırı büyümüş fütüristik bir Hong Kong, Kuzey Amerika’nın karlı dağlarındaki uçurumlarda gizlenmiş maden yatakları gibi yerlere götürecek.

VUR ONLARI. HEPSİNİ.


4.502
OYUN BİLGİLERİ 11 Haziran 2022 11:58
Uragun

Tür: Aksiyon, Erken Erişim, Oyun, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 2.12 GB

Crack: EARLY ACCESS

Tarih: 12 Nisan 2022

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?