Unyielding

2Unyielding, zindanlar ve ejderha tarzı dövüşlerle yetişkinlere yönelik bir görsel romandır. Oyun ilerledikçe eşyalar, yetenekler ve erotik sanat eserleri kazanırsınız. Güçlü TG/TF cinsel temaları içerir.

Catelly aniden her şeyini kaybetti. Güçlü dürtülerle yeni, zayıf bir vücuda yerleştirildi. Kimliğini kaybetti. Arkadaşlarını kaybetti. Etrafındaki dünya paramparça oldu. Yenilmek yerine hayatını düzeltmeye çalışır. Kolay bir iş olmayacak.

200.000 kelimelik hikaye, 20 benzersiz karakter:
Unyielding’in hikayesi büyümeye devam ediyor. Farklı rotaları keşfedin. Yeni müttefiklerin kilidini açın. Farklı sonlar edinin.

Strateji muharebesi:
El yapımı 50 muharebede sıra tabanlı strateji muharebesinde savaşın. Kazanmak için becerileri, öğeleri ve taktikleri kullanın. Hangi karakterlerin birbirleriyle iyi uyum sağladığını öğrenin. Önemli anlar için değerli kaynakları koruyun.

Maceralar:
Birbiriyle bağlantılı büyük hikayeler olan iki macera vardır. Maceraların, işlerin nasıl ilerlediğini kontrol eden kendi iç kuralları vardır. Neler olduğunu öğrenmek için Düşüş’ün vahşi doğasını keşfedin, ancak kavgalardan sonra iyileşmek için kaynakları koruyun. Sandy Coast’u istila edilmeden kurtarın, ancak bölgenin politikasına dikkat edin.

Galeri:
Eksiksiz karakter hikayeleri erotik sanatın kilidini açar. Sanat galerisi maceranızı anlatıyor.

İşler değişir:
Karakter görünümleri hikaye boyunca değişebilir. Hoşunuza gitmeyen bir görünümle karşılaşırsanız, karakterlerin görünümünü manuel olarak kontrol edin.


9.808
OYUN BİLGİLERİ 23 Eylül 2022 13:56
Unyielding

Tür: Macera, Oyun, Strateji

Platform: PC

Boyut: 412.1 MB

Crack: GOLDBERG

Tarih: 22 Eylül 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?