Until We Die

1Until We Die indir - (Direkt indir)

BU OYUN HAKKINDA
Until We Die bir temel savunma strateji oyunudur. Üssünüz metro istasyonu, yeraltı kısmı. Onu meteorların getirdiği her türlü şeye karşı savunmanız gerekecek.

Kazanmak için, yaklaşık 30 oyun günü boyunca üsse yapılan tüm saldırıları savuşturarak hayatta kalmalısınız. İlk başta, küçük yaratık paketleri olacak ve sonunda, geniş bir mutant sürüsüyle savaşmak zorunda kalacaksınız. Ayrıca, kahramanımız Ivan ölürse veya üssün kalbi olan jeneratör yok edilirse oyun erken sona erecektir.

Until We Die geleneksel bir strateji oyunu değildir. Burada Ivan olarak ortalıkta dolaşmak ve deneklerinize kıçı tekmeleyerek değerli emirler vermek zorundasınız. Gelişmiş yapay zeka yok. İnsanlar inisiyatif almak konusunda isteksizler ve bu tembel piçler kendi başlarına hiçbir şey yapmak istemiyorlar.

Ve yapılacak çok şey var: tahkimat inşa etmek, daha da güçlü tahkimatlar inşa etmek ve daha etkili savunmak için teknoloji araştırmak, yüzeye keşif seferleri göndermek, çiftlikler ve çadırlar için yeni araziler sağlamak için mutant inlerine saldırmak, kasalardan malzeme toplamak ve mantarlardan yiyecek çıkarmak ve yenilebilir görünen başka bir şey… raylarda koşan şişman bir fare yok muydu?


Until We Die indir - (Direkt indir)

21.777
OYUN BİLGİLERİ 11 Ocak 2022 22:40
Until We Die

Tür: Aksiyon, Hayatta Kalma Oyunları, Macera

Platform: PC

Boyut: 213.5 MB

Crack: Build 7035348

Tarih: 3 Haziran 2021

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?