Unsouled

0– Unsouled’da hızlı tempolu, şık dövüş
Düşmanları, yaptığınız her harekete tepki verir. En ufak bir hata, amansız düşman saldırıları ile karşılanacağından, her zaman gardınızı yüksek tutun.

– Uzman kontrolleri ve zamanlama
Maksimum hasar için çeşitli beceri kombinasyonları ve karşı saldırılar gerçekleştirin. Oyunun benzersiz mekaniğine daha yakından bakmak için “Abyss” sistemini kullanın. Oyuncular zorluk ayarlarını kısmak isteyebilirler, ancak gerçek dövüşte ustalaşmak pratik gerektirir.

– Zincirleme saldırılar
Unsouled’daki her beceri kombinasyonunun kendine özgü tetikleyicileri vardır. Bir beceri kullandığınızda, karakteriniz kısa bir saniyeliğine yanıp söner. Bir beceriyi birbiri ardına gerçekleştirerek ilk vuruşunuzu ölümcül bir dizi darbeye dönüştürmek için bu fırsatı kullanın. Her becerinin yavaşlama düzenini öğrenmek, zincirleme saldırılarda ustalaşmak için çok önemlidir.

– Karşı Saldırı
Komboları, kemerinizin altındaki tek araç değildir. Karşı saldırı mekaniği, yüksek risk, yüksek ödül ilkesine sadık kalır ve doğru yapıldığında tek bir kusursuz saldırıda birden fazla hedefi yok etmenize olanak tanır. Zincirleme karşı saldırılarda ustalaşmak, saldırganların gidişatını değiştirmenin anahtarıdır.


10.504
OYUN BİLGİLERİ 29 Nisan 2022 14:09
Unsouled

Tür: Aksiyon, Bağımsız Yapımcı, Dövüş, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 672.55 MB

Crack: TiNYiSO

Tarih: 28 Nisan 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?