United Penguin Kingdom

1United Penguin Kingdom indir - (Direkt indir)

Bir yandan yerleşimini inşa ederken, bir yandan da katil balinalar ve hırsız foklarla baş etmelisin. Daha iyi yiyecekler, zarif dekorasyonlar, eğlence mekanları, yüksek teknolojili soğutucular ve lüks evlerle penguenlerinin ihtiyaçlarını karşıla.

Penguen Şehrini Kur
Penguenlerine layık bir yerleşim yeri oluştur. Daha fazla evi, işyerini ve soğutucuyu aktif etmek için yeni enerji jeneratörleri kur. Malzeme, yiyecek ve ilaç üretmek için işyerleri inşa et.

Yerleşiminizi Güvende Tut
Katil balinalara ve hırsız foklara karşı savunma kuleleri inşa et. Katil balinalar, binalarınıza saldırıp onları yok etmeye çalışırken, hırsız foklar ise yiyecek çalmak için yiyecek depolarına gelirler.

Mutlu ve Eğitimli Penguenler
Eğlence mekanları inşa et ve penguenlerin buz pistlerinde kaymanın, sinemalarda film izlemenin, oyun merkezlerinde video oyunları oynamanın, karting pistlerinde yarışmanın, spor salonlarında ve dövüş kulüplerinde egzersiz yapmanın, müzeleri ziyaret etmenin ve yoga yapmanın keyfini çıkarsın. Penguenlerinin maneviyatına odaklanmayı, tapınaklar ve dilek kuyularıyla mutluluklarını artırmayı unutma. Eğitime odaklan ve penguenlerine okullarda, liselerde ve kütüphanelerde yeterli kontenjanı sağla. Tüm penguenlerini bir araya getir ve birlikte kutlamalar yap.

Ekonomiye Odaklan
Lütfen altınlarını harcarken dikkatli ol ve daha fazla kazanmanın yollarını bulmaya odaklan. Az bulunan kaynaklara ulaşmak için satın al veya takas yap, zenginliği artırmak için ürünlerini sat ve yerleşimini büyüt. Kral olursan, krallık pazarlarının yardımıyla sürekli ticaretten yararlan.

Kral Ol
İtibar puanı, yerleşim yerinin krallıktaki genel değerlendirmesidir. Önşartları sağla, itibarını artır ve köy seviyesinden kral seviyesine yükselmek için penguenlerini her zaman neşelendir. Yeni yerleşim yerleri keşfetmek ve bunların krallığa katılma onayına karar vermek için kral ol.


United Penguin Kingdom indir - (Direkt indir)

15.114
OYUN BİLGİLERİ 11 Mart 2024 20:02
United Penguin Kingdom

Tür: Bağımsız Yapımcı, Oyun, Simulasyon, Strateji, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 918.01 MB

Crack: GOLDBERG

Tarih: 9 Mart 2024

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?