Unholy

2Çocuğun nerede? Gizemi ortaya çıkarmak için günlük gerçekliğin ile karanlık ve şeytani bir dünya arasındaki kapıları aç. İpucu bulmak, bulmaca çözmek, gizlice içeri sızmakla acımasız düşmanlarla savaşmak arasında seçim yapıp anormal bir düzene karşı durmak için her iki dünyayı da keşfet.

Keşfedilecek iki paralel dünya. Brütalist bir Sovyet sonrası Doğu Avrupa kasabasının gri ve soğuk gerçekliği ve Unholy’nin tüyler ürpertici çarpık dünyası, acımasız bir rahip kastı tarafından yönetilen grotesk bir toplum.

Ünlü sanatçı Tomasz Strzałkowski’nin (Duality Games Sanat yönetmeni ve kurucusu) eserlerine dayanan, büyüleyici karanlıktaki kaliteli görseller kullanılarak oluşturulmuş, derin bir karanlık anlatıya sahip yoğun bir psikolojik korku deneyimi.

Büyük itinayla keşif yapmayı, etkileyici bulmacalar çözmeyi, sızmayı ve gizliliği yenilikçi ateş etme dinamikleriyle birleştiren benzersiz bir oyun karışımı.

Yenilikçi bir dövüş sistemi. Çevreyle etkileşime girmek (engelleri yok et, mekanizmaları tetikle, devreleri aşırı yükle, yolunu aydınlat), rakiplerini şaşırtmak, tuzağa düşürmek veya onlara zarar vermek için dört farklı duyguyu; öfke, korku, üzüntü ve arzuyu kullan.

Maskeler! Şeytani dünyadaki herkes bir maskenin arkasına saklanır ve bu, yaşam ile ölüm arasındaki farkı belirleyebilir. Yeni beceriler kazanıp yeteneklerini geliştirmek için kendi maskeni oluştur veya sızmak, düşmanlarını şaşırtmak ve rakiplerinin kimliğine bürünmek için başka maskeler tak.


18.318
OYUN BİLGİLERİ 20 Temmuz 2023 20:17
Unholy

Tür: Hayatta Kalma Oyunları, Korku, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 30.71 GB

Crack: FLT

Tarih: 20 Temmuz 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?