UNDETECTED

0Yucatan, Meksika – 07 Haziran 2063. Liderleri Gloria da dahil olmak üzere devrimci grup ‘Los Desplazados’un bir hücresi, Chicxulub Sürekli Enerji İstasyonu çevresinde operasyonlar sırasında kayboldu.

Bir Desplazados asi ve karanlık CIMACORP grubunun reformdan geçirilmiş ajanı olan Tenoch Kaan, Gloria ve ekibini bulmak için görevlendirilir.

En son biyoteknolojik geliştirmelerle donatılmış Kaan’ın görevi, CIMACORP’u varlığından haberdar etmeden kayıp Desplazados’u bulmaktır.
Ana Özellikler

Gizli kalın: Gölgelerde saklanarak ve gözden uzak durarak algılanmaktan kaçının. Işıkları kapatın ve gizlice geçebileceğiniz karanlık alanlar yaratın. Ayak izi bırakmamaya dikkat edin.

Sesi akıllıca kullanın: Her adım, yüzey, silah ve eşya, düşmanın dikkatini çekecek bir ses çıkarabilir. Mümkün olduğunca sessiz kalın veya avantaj elde etmek için sesi taktiksel olarak kullanın.

İzci modu: Aksiyonu yavaşlatın ve çevrenizin yukarıdan aşağıya artırılmış görünümüyle bir alanın yerleşimini değerlendirin. Düşman pozisyonlarını gözlemleyin ve bir sonraki hareketinizi planlayın.

Ölümcül olmayan eylem: Ölümcül güce izin verilmez. Bunun yerine, düşmanlardan kaçınmak için gizliliği kullanın veya yakın muharebe saldırıları ve onları etkisiz hale getirmek ve hareketsiz hale getirmek için bir dizi silah kullanın.

Taktik araçlar: Çeşitli öldürücü olmayan mermiler ve patlayıcılar kullanın. Işık düğmelerinden ateşlenebilen plastik mermiler ve ayak seslerini susturmak için kullanılan bir balçık patlayıcı içerir.

Esirleri kurtarın : Maksimum sağlığınızı, maksimum pillerinizi (zırh için ve sağlığı geri yüklemek için kullanılır) artırmak ve anahtar kartlar kazanmak (daha fazla alana erişmek için kullanılır) için CIMACORP tarafından yakalanan Desplazados üyelerini bulun.

Zorluk modları: Dört ölçekleme zorluk seviyesinden birini seçin. Bağışlayıcı ve rahat bir gizlilik deneyiminden, bir uyarı tetiklendiğinde tasarrufunuzu silen ‘Meksika Extreme’e kadar!


4.148
OYUN BİLGİLERİ 1 Ekim 2022 13:07
UNDETECTED

Tür: Aksiyon, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 1.35 GB

Crack: GOG

Tarih: 30 Eylül 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?