UNDER NIGHT IN BIRTH ExeLate clr

120 benzersiz karakterden birini seçin ve Hollow Night’ın tehlikelerini savaş savaş atlatıp yolunuza çıkanlar karşısında zafer kazanın. Sezgisel ve isabetli 2D Fighter kontrollerin tadına varın, eşsiz dövüş stilleri ve yıkıcı kombolarla kavgaya duyduğunuz açlığı giderin!

The Hollow Night

“Night Blade” isimli organizasyon, çok eski çağlardan beri “Hollow Night” adıyla bilinen dönemlerde koruyucu görevini üstlenmekte. Ebedi görevine bir ara veren Princess of the Night Blade(Linne), Hyde isimli bir genç çocuk ile tanışıyor ve bu çocuğun, her yerde aradığı efsanevi kader kılıcına sahip olduğunu görüyor. Hollow Night süresince Void adı verilen yaratıklar mekanda ortaya çıkan güçten besleniyorlar. In-Birth adıyla bilinenler ise aynı gücü kendi amaçları için kullanıyorlar. Hem Void hem de In-Birth sayısındaki ani artışın ardındaki sebebi araştırmakta olan Linne kendi Paradox ismini takmış birinin kötücül planlarından haberdar oluyor.

Bu kişi de “Amnesia” isimli gizemli organizasyonun liderinin, yani Hilda’nın ta kendisi çıkıyor.

Kötücül planları başarıya ulaşmadan Paradox’u durdurmaya yemin eden Linne Hollow Night’a girmek üzere yola çıkıyor. Karşılaştığı Hyde isimli çocuğun kim ve ne olduğunu anlamak yolunca umutsuz bir ihtiyaçlar peşine düştüğünden ise habersiz.Bu noktada hikayemiz başlıyor…

Stilize, Aksiyon Dolü Dövüşler

Hollow Night’ın gizemi gözlerinizin önünde çözülüyor. Merkezinde ise Abyss isimli, her şeyi tehdit eden akıl almaz bir şey yatıyor.

20 benzersiz karakterden birini seçin ve Hollow Night’ın tehlikelerini savaş savaş atlatıp yolunuza çıkanlar karşısında zafer kazanın. Sezgisel ve isabetli 2D Fighter kontrollerin tadına varın, eşsiz dövüş stilleri ve yıkıcı kombolarla kavgaya duyduğunuz açlığı giderin!

Yepyeni Bir Sistem: Cross-Cast Veil Off

Kombo sırasında Veil-Off özelliğini aktifleştirerek rakibinizi bir şok dalgasıyla havaya fırlatabilir, ardından yeni saldırılarla vurmaya devam edebilirsiniz! Cross-Cast Veil Off sırasında, EXS seviyeniz 100 bile olsa Infinite Worth gibi özel hareketlere erişiminiz olacak.

Bu da size kombonuzla, çok ciddi hasarlar vermek imkanı tanıyacak!

Cross-Cast Veil-Off kullanımında ustalaşarak savaşın gidişatını lehinize çevirebilirsiniz!


10.687
OYUN BİLGİLERİ 28 Mart 2020 04:38
UNDER NIGHT IN BIRTH ExeLate clr

Tür: Aksiyon, Oyun

Platform: PC

Boyut: 4.8 GB

Crack: CODEX 

Tarih: 20 Ağu 2018

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?