Ultra Age

1Ultra Age indir - (Direkt indir)

Füzyon enerjisi üretiminin çökmesi nedeniyle ekosistemlerin yok olduğu ve kaynakların tükendiği uzak bir gelecekte, Orbit üyesi Age, “yer araştırması…” emri alır.

3174 yılında, Dünya’nın kaynakları tükendiğinde. meteorlar tarafından tükenen ve ekosistemler yok edilen insanlar, Dünya’dan kaçıp uzay kolonisi ‘Orbital Arc’a yerleşenler ve Dünya’nın
‘Sığınak’ tesisine yerleşenler olarak ikiye ayrılır.

Shelter’dan Orbital Arc’a gönderilen tüm malzemeler kesildiğinde, insanlık son umudu bulmak için bir deneye başlar. Genç, kılıç kullanan bir savaşçı olan Age, Orbital Arc’tan Dünya’ya düşer ve insanlığın hayatta kalması için gerekli anahtarı bulmak için androidi “Helvis” ile bir yolculuğa çıkar.

Çeşitli bıçakların gücünü ve çevikliğini kullanarak hızlı, şık kombinasyonlar gerçekleştirebilir ve düşmanları yok etmek için yıkıcı patlama saldırıları gerçekleştirebilirsiniz. Hava kombinasyonları, düşman çekimleri ve daha fazlası dahil olmak üzere kara ve hava saldırılarını karıştırarak çeşitli saldırılar arasında geçiş yapın. Hızlı özellik tanımlama ve manipülasyon, farklı düşman türlerini yenmek için gereklidir.

Hem ustalık hem de güçlü saldırılar gerektiren mutant ve robotik düşman kalabalığıyla karşılaşın. Kombinasyonları birbirine bağlayarak aksiyonu artırmak için kanatları anında değiştirin. Düşman kalabalığının ve devasa, güçlü patronların üstesinden gelmek için silahlarınızı verimli bir şekilde kullanmanız gereken yoğun savaşlara hazır olun.

Düşmanları kendinize doğru çekmek ve hızlı bir şekilde göndermek için halat telini veya daha büyük düşmanlara anında erişim sağlamak için kuantum warp’ı kullanın. Sayısal yetersizliğin üstesinden gelmek, uçurumları geçmek ve eşyaları hızlı bir şekilde toplamak için ip telini stratejik olarak kullanın.

Silahlarınızı güçlendirmek, becerilerinizi geliştirmek ve yeni kombinasyonlar öğrenmek için kaynakları toplayın. Age’in seviyesini yükseltmek için modüller ve güç dişlileri takılabilir – Claymore’unuzun savrulmasını destekleyin, Katana’nızın kombo vuruşunu artırın veya Gunblade’inizin ateşini dağıtın. Helvis ayrıca güçlü saldırılar için Critical Rage, iyileştirme cepleri ve daha fazla eşya kazanmak için time shift sağlar.


Ultra Age indir - (Direkt indir)

7.230
OYUN BİLGİLERİ 27 Nisan 2022 18:17
Ultra Age

Tür: Aksiyon, Bağımsız Yapımcı, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 4.90 GB

Crack: FLT

Tarih: 27 Nisan 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?