Ultimate Fishing Simulator 2

3Meraklılar için meraklılardan gerçekçi balıkçılık simülatörü

İşte gerçek bir balık avı gezisindeymiş gibi rahatlayıp sakinleşirken spor müsabakalarının yönünü hissedeceğiniz bir balık tutma simülatörü olan Ultimate Fishing Simulator 2 burada.

Oyun sizi eşsiz atmosferiyle büyülemek için yeterince ayrıntıyla yeniden yaratılmış, dünyanın dört bir yanındaki pitoresk, cömertçe stoklanmış balık avlama alanlarına götürecek.

Her şeyden önce, 60’tan fazla balık türünü yakalamanın büyüleyici ve zorlu zorluğuyla karşı karşıya kalacaksınız: göze çarpmayan ortak hamamböceğinden kaplan köpekbalığı gibi kana susamış su canavarlarına kadar.

Ultimate Fishing Simulator 2, hem oyuncular hem de eleştirmenler tarafından alınan ve 2017’den itibaren sıcak bir şekilde alınan aynı adı taşıyan balık tutma simülatörünün devamı niteliğindedir.

Devam oyunu büyük ölçüde UFS’nin ilk bölümünü oynayan gerçek balıkçılar topluluğundan gelen büyük miktarda geri bildirime dayalı olarak geliştirildi.

Kısmen onlar sayesinde, meraklılardan meraklılara daha da rafine bir balıkçılık simülatörü tasarlamak ve yaratmak mümkün oldu.

Geliştirilmiş su altı kamerası 2.0
UFS serisinin en çok tanınan özelliklerinden biri de su altı kamerası.

Ultimate Fishing Simulator 2’de, önceki bölüme göre önemli ölçüde iyileştirildi. Artık balıkları hem suyun altında hem de üstünde gözlemleyebilirsiniz.

Ayrıca, her şeyi en iyi şekilde görmek için çekimi çerçeveleme seçeneğine de sahipsiniz; Balığın yerdeki yem veya yemlere olan ilgisini her zaman izlemek için doğru kamera ayarlarını seçin.

Kontrolör için tam destek!
UFS2’de, bir fare ve klavye ile oynamaya mahkum değilsiniz. Gerçekten de geliştiriciler, kontrolörler için tamamen yeni oyun olanakları yaratan ve genel olarak sürükleyiciliği etkileyen tam destek hazırladılar.

Koltuğunuza oturun, pedi elinizde tutun ve kısmen kumandanın titreşim desteği sayesinde sanal balık tutma deneyimine daha da çok girin.


18.713
OYUN BİLGİLERİ 22 Ağustos 2022 21:37
Ultimate Fishing Simulator 2

Tür: Basit Eğlence, Erken Erişim, Macera, Simulasyon, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 20 GB

Crack: EARLY ACCESS

Tarih: 22 Ağustos 2022

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?