Ugly

0Ugly indir - (Direkt indir)

Bu karanlık ve karmaşık masalda hiçbir şey göründüğü değil. Bu yansıtıcı bulmaca platform oyununda zorlu bulmaca odalarında ilerleyip devasa elebaşlarını alt ederken, işkence çeken asil bir adamın zihninin ıssız bölgelerini keşfet.

Bulmacaları çözmek ve gizemlerle dolu tehlikeli yerlerde gezinip trajediye boğulmak için yer değişimi yapabileceğin, kendinin bir gölgeden yansımasını yaratmak için yenilikçi ayna mekaniğini kullan. Öz yansımanın bu riskli yolculuğunda hayatta kalmak için mantık ve yetenek kullanmak gerekecek.

Geçmişindeki belirsiz karmaşaları çözerken derinden heyecan uyandıran anlatım keşfetmeni bekleyecek. Ayna her şeyi açığa çıkarıyor… ama dikkatli ol. Bazen gerçek acı olabilir.

ÖZELLİKLER
Gizemler her yerde. Gizli odalardan trajik geçmişinin ipuçlarına her yerdeler. Hepsini bulmaya cesaretin var mı?

Yetenek ve stratejinin karışımını kullanarak, devasa elebaşlarının ve aldatıcı bulmaca odalarının üstesinden gel.

En keskin zekâlıların bile zorlanacağı bir dizi bulmaca. Çoğu bulmacayı çözmek için birden fazla yol olabilir, her oyuncunun deneyimi farklı olacak.

Her bulmaca odası yeni mücadeleler ve yeni bir hikâye parçası sunar.

Göz alıcı çizim tarzı, detaylı animasyonlar ve etkileşim kurulabilir bolca elemanla karanlık bir masal gerçeğe dönüşüyor.

Etkileşimli sona varmak için tüm bulmaca odalarını çözdükten sonra tüm gizli odaları çözerek alternatif bir sonu açabilirsin.


Ugly indir - (Direkt indir)

15.107
OYUN BİLGİLERİ 14 Eylül 2023 20:31
Ugly

Tür: Bağımsız Yapımcı, Korku, Macera, Oyun, Platform

Platform: PC

Boyut: 1.03 GB

Crack: TENOKE

Tarih: 14 Eylül 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?