UFO ROBOT GRENDIZER The Feast of the Wolves

0Bilgisayar oyunları tarihinde ilk kez Efsanevi Robot Grendizer’e binin ve kötü güçlerle savaşıp Dünya’yı savunun!

Meşhur dev robot Grendizer ile unutulmaz bir deneyime hazır olun. Kült animasyon dizisinden uyarlanan bu aksiyon/macera oyunu sizi, dizinin yaratıcısı Go Nagai’nin evreninin merkezine götürecek ve size, en güçlü robotları kullanma ve kötü güçlerle savaşma şansını sunacak.

Planet Fleed, Vega Empire tarafından yok edilince Prens Daisuke gezegenimize sığındı. Genzo Umon tarafından sahip çıkılan ve evlat edinilen prens, Shirakaba Farm’da yaşıyor. Vega çok yakında Dünya’yı işgal edecek olsa da Daisuke, Genzo Umon’un gözlemevinin derinliklerinde saklı olan devasa robot Grendizer’in yardımıyla Dünya’yı savunacak. Koji Kabuto’nun da yardımıyla Planet Fleed prensi, Veganlıların saldırılarını püskürtecek ve kendisini yok etmek için gönderilen korkunç Monstronefs robotlarıyla savaşacak.

Daisuke ve muazzam robotu olarak oynayın ve çeşitli oyun şekilleriyle destansı savaşlarda savaşın: Spazer’ı (Grendizer’in bulunduğu uçuş modülü) kullanma, Koji Kabuto’nun TFO’sunda dikey biçimde her-kes-i pat-lat-ma ve Grendizer’i kullanarak üçüncü şahıs kameralı aksiyon/savaş imkânı.İkonik ve yıkıcı saldırıları kullanarak dehşet verici Monstronefs robotlarını yok edin ve Dünya’yı kurtarın.

Daisuke’nin yerine geçin ve orijinal dizinin tasarımlarına uygun bir şekilde özenle yeniden yaratılan ikonik dizi ortamlarında geçen konuşma bölümlerinde birçok önemli karakterle tanışın.
Son olarak, yeni beceriler kazanmak ve güçlerinizi yükseltmek için görevleri tamamlayıp tecrübe puanları kazanın.

Fransa’da 40 yılı aşkın bir süre önce yayınlanan kült animasyon dizisi Grendizer, ters köşelerle ve beklenmedik sonlarla dolu tarihiyle birçok jenerasyonda izini bıraktı.Dünya çapındaki birkaç milyon kişi hâlâ daha dönüşümleri ve yıldırım yumrukları unutabilmiş değil.


7.377
OYUN BİLGİLERİ 14 Kasım 2023 19:52
UFO ROBOT GRENDIZER The Feast of the Wolves

Tür: Aksiyon, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 4.14 GB

Crack: RUNE

Tarih: 14 Kasım 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?