Tyrant’s Blessing

0Tiran, savaşsız, acısız ve ölümsüz bir cennet vaatleriyle Tyberia’ya indi. Tyberialıların onun cennetine girmek için tek yapmaları gereken, Ölü Ordusunun ellerinde ölmekti.

Savaş daha başlamadan bitmişti, Tiran’ın ardından binlercesi telef oldu, ancak büyüyle bağlı ölümsüz köleler olarak kendi sürüsüne getirildi.

Geriye kalan az sayıdaki savaşçı, anavatanlarının kalıntılarına dağılmış durumda ve yorulmadan zalim Tiran’ın durumunu tersine çevirmenin bir yolunu arıyor.

Büyük bir Ayaklanmaya liderlik edin, Ölü Ordu’yu alt edin ve canavar efendiyi geldiği denizin derinliklerine geri sürün.

Tyrant’s Blessing, plan yapma, uyum sağlama ve strateji oluşturma yeteneğinizin, birimlerinizi en aza indirmek veya istifteki en keskin kılıcı bulmaktan daha önemli olduğu taktiksel sıra tabanlı bir oyundur.

Her gün savaşları seçin, zorlu seçimler yapın ve ölümsüz orduları yenmek ve belki – sadece belki – gerçek hayatı Tyberia’ya geri getirmek için bu paçavra isyancılarının güçlü yanlarını akıllıca kullanın.

Savaşı Tyrant’ın kapısına getirmeden önce, Adayı geri almak için yeterince uzun yaşadığından emin olmalısın.

Savaşmaya, yaşayanları Ölümsüzlerden kurtarmaya veya gücünüzü toplamaya karar verin. Ayaklanmanın her günü boyunca her seçim önemlidir.

Tyberia’nın karşısında savaşırken, zor kararları zorlayan rastgele karşılaşmalarla yüzleşin.

Savaşçılarınızı riske atarak müdahale edip eşkıyalarla savaşıyor musunuz? Değerli zaman ve kaynakları riske atarak bir çocuğu kurtarmaya mı çalışıyorsunuz? Cevabı sadece ahlakınız ve idealleriniz tutar.


2.897
OYUN BİLGİLERİ 9 Ağustos 2022 18:52
Tyrant’s Blessing

Tür: Oyun, Simulasyon, Strateji

Platform: PC

Boyut: 608.4 MB

Crack: CHRONOS

Tarih: 8 Ağustos 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?