Two Point Campus

1Şimdi akademinin başını döndürme zamanı! Öğrenme arzunuz mu var? Yoksa sadece öğretici bir şaheser yapmaya mı heveslisiniz? Kampüs, hayallerinizdeki üniversiteyi kurmanıza yardımcı olacak yeni yaratıcı araçlarla dolu.

İlk kez ülkedeki en iyi öğretim tesislerini barındıran kendi keyifli eğitim kampüs ortamınızı geliştirirken, açık havada inşaata başlayın. İster basit temeller üzerine inşa edin ya da her yere ağaçlar dikin, istediğiniz üniversiteyi inşa edebilirsiniz.

Kullanımı kolay yeni araçlarla yollar döşeyin. Dış mekanda çeşit çeşit bitki örtüsünü yerleştirin. Bankları, çeşmeleri, heykelleri, çalıları, hatta kazık çitleri yerleştirin. Tek sınır hayal gücünüz (ve oyun içi banka bakiyeniz).

Her zamanki ücret değil

Ama tabii ki, şaşırtmaca olmadan Two Point oyunu olmaz.

Two Point County’deki öğrenciler tipik bir akademik ücretten ziyade bir dizi vahşi ve harika kursun tadını çıkarırlar: Knight School’dan (hey, hepimiz hayatımızın bir noktasında mızrak dövüşünü öğrenmek zorundayız), öğrencilerinizin dev pizzalar ve devasa turtalar gibi ağız sulandırıcı karışımlar yapacakları tükürük gazı gastronomisine kadar.

Akademik yıl… başladı!

Üniversitenizdeki küçük insanlarla çok daha fazla zaman geçirme fırsatından yararlanın. Akademik yıl yaz tatiliyle başlar ve öğrencileriniz üniversiteye gelmeden önce her şeyin harika görünmesini sağlamak için yeterli zamanınız olur.

Kütüphaneler kurun, en iyi personelleri işe alın (eksantrik profesörlerden çılgın araştırmacılara), kampüsünüzü en iyi kurslarla donatın ve öğrencilerinizin akademik potansiyelinin kilidinin açılmasını izleyin!

Geleceği şekillendirin

Fakat bu sadece çok çalışmakla kalmıyor. Öğrencilerinizi tanıyın, bireysel kişiliklerini, isteklerini ve ihtiyaçlarını keşfedin. Onları kulüplerle, topluluklarla, konserlerle mutlu edin.

Arkadaşlıklar kazandırın, ilişkilerini geliştirmelerine yardımcı olun, doğal bakım sunun ve üniversitenizin mirasını gururla yerine getirecek inanılmaz bireyler hâline gelmeleri için yaşama sevincine sahip olmalarını sağlayın.

Bu gerçek PC versiyonu değildir, Emulator kullanarak PC'de Oynamaya Hazırdır.


24.822
OYUN BİLGİLERİ 19 Ağustos 2022 20:05
Two Point Campus

Tür: Basit Eğlence, Simulasyon, Strateji, Türkçe Oyunlar, Yıldız Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 1.8 GB

Crack: REPACK

Tarih: 9 Ağustos 2022

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?