Turbo Sloths

2Turbo Sloths indir - (Direkt indir)

Turbo Sloths yepyeni bir yarış Evrenidir. Bu yarışta birincil hedefiniz, güçlü bir türbin kullanarak tonlarca hantal kamyonunuzu bir şimşek kadar hızlı hale getirmektir!

Turbojunk’unuza bazı iyi yükseltmeler yapın, güçlü güçlendiriciler kurun, aktif gaz depolayın, her parçayı ve bileşeni özelleştirin ve acele edin, gerçek hızı gösterin.

İnanılmaz bir Wasteland League’e girecek ve Hızın Delisi olan Tek kişi olduğunuzu kanıtlayacaksınız.

Eşsiz atmosfer, bozulmamış grafikler ve kızgın metal sizi bekliyor.

Daha önce belirtilen her şeye ek olarak, oyun ayrıca seçilen 10 grup tarafından icra edilen müzik parçalarını da içeriyor – eski güzel yarış oyunu serilerinde olduğu gibi bir müzik santrali!

Turia gezegenine hoş geldiniz. Toprağı, Evren’de şimdiye kadar var olan en verimli mineral olan turanyum’u barındırıyor.

Tembel hayvanlar, sıkı kavrayışlarıyla, ulaşabilecekleri dünyaları kolonileştirdiler. Onlar, aşılmaz engelleri olmayan son derece zeki bir teknoloji kafaları ve sanayici ırkı, sadece onları yıkıp daha fazlasını istiyorlar.

Turia ve eğlence, tebeşir ve peynir kadar farklıdır, ancak yerlilerin en çok keyif aldığı bir şey vardır ve tutkularının adı “yarış” tır.

Güçlü yakıta erişiminiz olduğunda, sıradan arabalar çıtır çıtır kızarır, bu yüzden daha fazla beygir gücü yüklü bir canavar aradığınız nokta burasıdır.

Wasteland League, bu bölgelerdeki en prestijli şampiyonadır.


Turbo Sloths indir - (Direkt indir)

16.946
OYUN BİLGİLERİ 9 Aralık 2022 14:04
Turbo Sloths

Tür: Aksiyon, Oyun, Yarış

Platform: PC

Boyut: 6.73 GB

Crack: GOLDBERG

Tarih: 8 Aralık 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?