Turbo Overkill

3Turbo Overkill indir - (Direkt indir)

Çarpıcı siberpunk görsellerle Doom , Duke Nukem ve Quake gibi tüm zamanların en iyilerinden esinlenen Turbo Overkill , Apogee tarafından şimdiye kadar piyasaya sürülen en vahşi FPS’dir. Gizli kol roketleri ve alt bacağınızdan uzanan bir motorlu testere ile güçlendirilmiş yarı metal, yarı insan, yarı çılgın Johnny Turbo olarak oynuyorsunuz, düşmanları tamamen açık bir şekilde dilimlemenize izin veriyor.

Bu Blade Runner’da DOOM ile buluşuyor Hellscape, Johnny memleketi Paradise’a geri döner ve tüm nüfusunun, haydut bir yapay zeka olan Syn’e ve onun güçlendirilmiş kölelerinden oluşan ordusuna sahip olduğunu bulur. Geçmiş hatalarından kurtulmak için yeterli paraya ihtiyacı olan Johnny, şimdiye kadar yaratılmış en büyük yapay zekayı yok etmek gibi imkansız bir işi üstlenir. Rakip ödül avcıları önce ödülü almak ister. Cennette hiçbir şey kolay değildir.

Turbo Overkill , daha önce hiç ulaşılmamış zirvelere çıkıyor. Yeni bir ağır çekim biçimi olan Hero Time(™)’ı etkinleştirin. Duvarda koşarak ve atılarak inanılmaz bir hız kazanın. Motorlu testere bacağınızı kaydırın, düşmanların içini boşaltın ve patronları kritik hasar için açın ve uçan arabaların kaportalarında araba sörfü yapın. Birkaç düşmanı kilitleyen ve savuran İkiz Magnumlar, Boomer Pompalı Tüfek ve ona bağlı el bombası fırlatıcı veya Johnny’yi onlar içeriden patlamadan önce bir düşmanın içine ışınlayan Telefragger keskin nişancı tüfeği ile havaya uçurun. FPS türü yeniden vahşi ve eğlenceli hale gelmek üzere.

Sırlar, bonus arena aşamaları ve beyaz eklemli savaş bulmacalarıyla dolu iki düzine aşamada yarışın. Üçlü canavar hızı ve anında öldürme gibi cezalandırıcı değiştiricilerin kilidini açmak için oyunun kurallarını değiştiren koleksiyon öğeleri bulun. Johnny’nin tüm silahlarını ve güçlerini birleştirerek yozlaşmış lejyonları zekice alt edin, alt edin ve onlardan kurtulun.


Turbo Overkill indir - (Direkt indir)

9.478
OYUN BİLGİLERİ 23 Nisan 2022 19:16
Turbo Overkill

Tür: Aksiyon, Bağımsız Yapımcı, Basit Eğlence, Erken Erişim, FPS, Oyun

Platform: PC

Boyut: 3.1 GB

Crack: EARLY ACCESS

Tarih: 22 Nisan 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?