TT Isle Of Man Ride on the Edge 3

1TT Isle Of Man Ride on the Edge 3 indir - (Direkt indir)

Oyun için ön sipariş vererek 2022 yılında katıldığı 100. TT yarışının şerefine hazırlanan özel John McGuinness kaplamasını al.

Isle of Man Tourist Trophy dünyadaki en destansı, en tehlikeli ve en görkemli motosiklet yarışıdır. Man Adası’nda gerçekleşen 264 virajlı 60 km’lik bu rotada yarışabilmek için özel olarak tasarlanmış yüksek güçlü motosikletler gerekir. Yarışlara katılan sürücüler, Isle of Man TT şampiyonu unvanını kazanmak için hayatları boyunca çalışıyor.

Eşsiz ve gerçekçi bir deneyim için bu oyunda en son düzenlenen yarışın tüm resmi içerikleri (sürücüler, motosikletler, takımlar, rota) bulunuyor. Sanki gerçekten oradaymışçasına TT’nin içine dalacaksın. Bu yarıştaki hırsı ve gerilimi iliklerine kadar hissedeceksin.

İster Supersport ister Superbike klasmanlarında mücadele ederek 32 farklı pistte ve 200 km’den fazla yolda motosiklet sürebilirsin. Mevcut 38 resmi sürücüden birini seçmen yeterlidir: Superbike’da 21 ve Supersport’ta 17 sürücü bulunur.

Öğrenmesi kolay oynanışı, aşırı gerçekçi ve son teknoloji fizik motoru sayesinde sunduğu sezgisel sürüş deneyimi ve simülasyon kalitesi sayesinde âdeta oyunun dünyasına çekileceksin. Birçok profesyonel sürücü bile rotayı öğrenmek için bu oyunu oynuyor.

Bu sürümdeki en büyük yeni özellik olan açık dünyadan oluşan Man Adası yollarında özgürce dolaşarak farklı oyun modlarını ve geniş mücadele yelpazesini keşfet.


TT Isle Of Man Ride on the Edge 3 indir - (Direkt indir)

26.761
OYUN BİLGİLERİ 9 Mayıs 2023 21:53
TT Isle Of Man Ride on the Edge 3

Tür: Aksiyon, Oyun, Simulasyon, Yarış

Platform: PC

Boyut: 12.25 GB

Crack: RUNE

Tarih: 11 Mayıs 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?