Tropico 6 New Frontiers

1Tropico 6 New Frontiers indir - (Direkt indir)

Tropico 6’nın New Frontiers DLC’sinin kalbinde, iddialı hedeflerinize ulaşmak için roketler inşa edeceğiniz yeni Spaceport Complex yer alıyor. Yepyeni Mission Mars kampanyasıyla, Tropico’yu ışık hızında geleceğe fırlatmakla görevlendirildiniz. Sizi uluslararası rekabette bir adım önde tutacak roketler oluşturmak için farklı bileşenlerden yararlanın.

Ancak unutmayın, yalnızca araştırmada önde kalarak meşhur Uzay Yarışını kazanabilir, ayda yürüyebilir ve insanlığın ilk Mars kolonisini kurabilirsiniz. Mars genişlemek veya siyasi rakiplerinizi göndermek için iyi bir yer gibi görünüyor. Problem çözme, Tropikal yol…

Ancak uzayın geniş alanlarında tehlikeler ve öngörülemeyen olaylar pusuda bekliyor ve görevinizi iptal etmek istemiyorsanız acilen yaratıcı bir çözüme ihtiyacınız olacak. Önünüzde yeni bir sınır var, bu yüzden emin olun ki sonunda “Kartal indi!” Tropico için.

Tropico 6 – New Frontiers ile yıldızlara ulaşın: Yepyeni Uzay Limanı Kompleksi ile birlikte yeni mekanikler, sanal alan senaryolarını oynamanız ve oyun sonu deneyimini önemli ölçüde genişletmeniz için size heyecan verici olanaklar sunuyor. Uzaya giderek daha fazla Tropikli göndererek Mars koloninizi genişletmek, yalnızca istenmeyen vatandaşlardan kurtulmakla kalmaz, aynı zamanda ada ulusunuz için değerli bonuslar da sağlar.

Görev Mars:5 görev içeren yeni kampanya, Tropico’nun araştırma yarışında uluslararası rekabete karşı rekabet etmesini sağlıyor. Tropico serisinden Profesör, Hector Sanchez, Patch ve Veronica Veneno gibi yeni ve tanıdık karakterlerle tanışın ve ulusunuzu muhteşem bir geleceğe taşıyın!

9 yeni bina gökyüzüne fırlıyor! Montaj hatlarınızı yeni Spaceport Complex’te tamamlayın ve Fusion Reactor ve Reclaimer ile artan enerji talebini karşılayın.

Yeni dikey istifleme mekaniği ile Kapsül Kümesini, Tarım Kulesini ve Sentetik Gıda Laboratuvarını konularınızın ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde genişletebilirsiniz. Hologram Eğlence Evi ile Tropico’nun ne kadar modern ve eğlenceli olduğunu dünyaya da gösterebilirsiniz.

Sarayınız ve El Presidente için yeni tasarım seçenekleri!Ek dekorasyonlar ve tamamen yeni bir aksesuarla, uzay yarışının zorluklarına mükemmel bir şekilde hazırlanacaksınız!

Ana oyun ve tüm ekpaketler dahildir direk oynayabilirsiniz.


Tropico 6 New Frontiers indir - (Direkt indir)

11.250
OYUN BİLGİLERİ 1 Aralık 2022 18:00
Tropico 6 New Frontiers

Tür: Ek Paketler, Oyun, Simulasyon, Strateji

Platform: PC

Boyut: 11.98 GB

Crack: FLT

Tarih: 1 Aralık 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?