Tropico 6 Going Viral

0Diktatö… Iıı… Doktor geldi! Sakin olun vatandaşlar, Tropicalı Gezici Doktor Ekibi olay yerinde. Görülecek bir şey yok. Endişelenecek bir şey yok. El Prez için oy vermeye devam edin, yoksa…

Tropico 6’nın Going Viral DLC’sinde bulaşıcı hastalıklar ada cennetini kasıp kavururken ulusunun sağlığı ve refahı tehlikede. Şanlı Presidente olarak; diplomatik becerilerin ve Gezici Doktor Ekibi, Tıbbi Kontrol Noktası, Devasa Hastane ve Şifa Obüsü gibi yepyeni araçlarla kitleleri yöneterek onları kontrol etmenin anahtarı sende.

Dolayısıyla en büyük önceliğin bir tedavi bulmak ve ne pahasına olursa olsun Tropicalıların kitlesel paniğe kapılmasını önlemek.

Ya da… Belki de bunu önce kendi yararı… Yani Tropica ulusunun iyiliği için kullanabilirsin. Hiç değilse ikinci kez düşünmeye değer çünkü panik arttıkça tebaanı kontrol etmek ve kitleleri etkilemek üzere cazip emirler yayınlamak için daha fazla seçenek kazanırsın. Ancak iyi bir Presidente’nin aklından çıkarmaması gereken bir şey var: Ölü vatandaşlar sana oy veremez!

Tropico 6 – Going Viral ile tedaviyi bul: 4 farklı hastalık Tropico’yu vurup günlük yaşamı sekteye uğratıyor; bazıları vatandaşlarına ciddi zarar verebilir, diğerleri ise sadece hafif bir öksürüğe neden olur *öhö*.
4 görevlik bir seferde ipleri eline alıp kontrolü elinde tut ya da yeni bir çok oyunculu haritada hastalıklarla savaş.

Sakin kal… Ya da kalma! Yeni “Panik” mekaniği ile kitleleri etkile. Panik ölçer, Tropicalı vatandaşların hastalıklar hakkında ne hissettiğini ölçer. Yüksek panik, daha güçlü emirlerin yürürlüğe girmesini sağlar.

Güçlü emirlerle durumdan faydalanmak için alarmı yükseltmeli misin yoksa potansiyel olarak ölümcül bir tehdit karşısında halkı sakin mi tutmalısın?

Önce iğneyi yap, sonra sor: Panik ölçerin yükseldikçe 16 heyecan verici yeni emrin kilidi açılır ve Tropico’daki hastalıktan faydalanmak için sana farklı yollar sunar: Önce iğneyi yap, soruları sonra sor; maskeleri zorunlu kıl veya viral bir saray partisi için hazırlanmayı seç, hepsi sana bağlı El Presidente!

Ana oyun ve tüm ekpaketler dahildir direk oynayabilirsiniz.


12.680
OYUN BİLGİLERİ 12 Ekim 2023 19:01
Tropico 6 Going Viral

Tür: Ek Paketler, Oyun, Simulasyon, Strateji

Platform: PC

Boyut: 12.5 GB

Crack: RUNE

Tarih: 12 Ekim 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?