Tron Identity

0Yaratıcısı tarafından unutulan ve Kullanıcı müdahalesi olmadan gelişmeye terk edilen yeni bir Grid’de benzeri görülmemiş bir suç işlendi. Depo, bu toplumun merkezinde yer almaktadır. Bir izinsiz girişin ardından, bu Grid’in geleceği tehlikede.

TRON: Identity, neyin ve kim tarafından çekildiğinin gizemini ortaya çıkarmakla görevli bir dedektif programı olan Query’yi takip eden görsel bir roman macerasıdır. Kendinizi dengesiz temeller üzerine kurulu ve fısıltılarla dolu bir dünyada bularak, gerçeği bir araya getirmek için şüphelileri sorgulamak ve çevrenizi araştırmak size kalmış.

Verdiğiniz kararlar, iyi ve kötü birçok olası sonuçla hikayeyi aktif olarak etkileyecektir – tümü özenle seçtiğiniz kelimelere bağlıdır. Bir dizi ilgi çekici karakterle etkileşime girecek ve onlarla ittifak kurup, onları geri çevirmemeye ve hatta onları derezz etmeye karar vereceksiniz. Onlarla nasıl başa çıkmayı seçerseniz seçin, kimlik disklerini birleştirerek yolunuzu şaşırtarak cevap arayışınızda kayıp anılarını kurtarmanız gerekecek. TRON dünyası büyüyor.


16.115
OYUN BİLGİLERİ 11 Nisan 2023 22:54
Tron Identity

Tür: Basit Eğlence, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 2.58 GB

Crack: SKIDROW

Tarih: 11 Nisan 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?