Trinity Trigger

0Trinity Trigger indir - (Direkt indir)

90’ların ikonik RPG’lerinin görünüm ve hissini hızlı tempolu, özelleştirilebilir dövüşe modern bir vurgu ile birleştiren yepyeni bir aksiyon rol yapma oyunu Trinity Trigger dünyasına adım atın.

Tanrılar tarafından Kaos Savaşçısı cübbesi ile yüklenen ve Düzen Savaşçısı’na karşı kaçınılmaz bir çatışma olan genç bir adam olan Cyan olarak oyuncular, kadere meydan okumak ve Trinitia’yı kurtarmak için büyük bir maceraya atılacaklar.

Cyan ve yoldaşları Elise ve Zantis’e, sekiz tür silaha dönüşebilen Tetikleyiciler olarak bilinen garip yaratıklar eşlik ediyor ve oyuncular, tek başına bir savaş stratejisi uygulamak için üç karakter arasında serbestçe geçiş yapabilir veya yerel olarak en fazla iki arkadaşıyla takım kurabilir. kooperatif.

Birlikte yeni bir kader yazacaklar. Tanrıların Silahlarında Ustalaşın
Tanrıların düşmüş silahlarından yapılmış kuleler olan her bir Arma’nın zindanlarından geçerken bulmacaları çözün ve düşmanları tek başınıza veya yerel işbirlikli oyunda arkadaşlarınızla yenin.

Trinitia’nın Gizemlerini Arayın
Trinitia’nın çeşitli biyomlarının her bir parçasını keşfederek gizli geçitleri ortaya çıkarın. Bu ormanlarda, çöllerde, karlı alanlarda ve daha fazlasında sıkı bir şekilde korunan sırları ortaya çıkarmak için ipuçları için kasaba halkıyla sohbet edin.

Savaşın Dalgasını Değiştirin
Anında sekiz silah türü arasında geçiş yapmak için savaşta Silah Çarkını uzmanca kullanın. Her düşmanın bir zayıflığı vardır; onu bulmak ve kullanmak zaferin anahtarıdır.

Bir Nesil Rol Yapma Destanı
Trinity Trigger, geçmiş yılların ikonik RPG’lerinden ilham aldı, ancak erişilebilir ve ödüllendirici oynanışı, onu her yaştan oyuncu için heyecan verici yeni bir macera haline getirmek için modern gelişmeleri içeriyor.


Trinity Trigger indir - (Direkt indir)

9.661
OYUN BİLGİLERİ 25 Nisan 2023 20:57
Trinity Trigger

Tür: Aksiyon, Oyun, RPG

Platform: PC

Boyut: 2.15 GB

Crack: SKIDROW

Tarih: 25 Nisan 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?