Trigon: Space Story

0Trigon: Space Story indir - (Direkt indir)

Trigon: Space Story güçlü bir strateji odağına sahip tek oyunculu bir roguelike oyundur. Bir uzay gemisi yönettiğin ve nasıl bir kaptan olmak istediğine kendin karar verdiğin sürükleyici bir göreve başla: Gaddar bir barbar mı, şansına güvenen bir maceracı mı yoksa evrenin acilen ihtiyaç duyduğu o kahraman mı olacaksın?

Trigon: Space Story’de 100’e yakın silah içeren yok edici bir cephanelik hizmetindedir. Lazer silahlar, toplar, plazma silahlar, uzay bombaları ve savaş dronları bunlardan sadece birkaç tanesidir. Hengameli mücadelelerin ortasında gözünden bir şey kaçırmamak için oyunu istediğin zaman durdurabilirsin.

Fakat taktiksel kararlarını doğru ver ve mürettebatının yeteneklerini kullan, çünkü ölüm nihaidir! Kaptan olarak ancak çeşitli stratejiler deneyerek zorlu mücadelelerin üstesinden gelebilirsin.

Büyük bir çeşitlilik arasından dilediğin uzay gemisini seç: Yolculuğuna insanların klasik bir gemisiyle mi, Etari’lerin enerji verimliliği yüksek bir gemisiyle mi, Rakkhi’lerin biyomekanik bir gemisiyle mi yoksa Taertikon’ların yüksek teknolojili bir gemisiyle mi çıkmak istersin? Silah ve kontrol sistemlerin geliştirilmesinden kaptan olarak sen sorumlusun. Ele geçirdiğin kaynaklarla uzay gemisinin donanımını sürekli geliştirebilirsin.

Geminin kalbi daima mürettebatındır: Doğru görevlendirdiğin ekibin sana mücadelede avantaj sağlar ve bu da seni zafere taşır. Savaşlarda başarılı olabilmek için ekibine önemli görev verirken her birinin güçlü ve zayıf yönlerini göz önüne al. Etik kararlar verirken çekinme çünkü uzay hata kabul etmez!

Fetih seferleri sırasında serbestçe evrende dolaşırsın: Uzay istasyonlarına gider, terk edilmiş sömürgeler keşfedip kaynaklar ele geçirirsin. Bu sırada çeşitli halklarla karşılaşıp kendilerine has özellikleri, teknolojileri ve felsefeleriyle tanışırsın.

Yeni yeteneklerini düşmanlarına karşı kullanmak için görevlerde, ani olaylarda ve taktiksel uzay savaşlarında tecrübe kazan.

Prosedürel olarak oluşturulan evren ve dinamik olaylar sayesinde maceraların her defasında farklı şekillenir. Bu incelikli sonsuz oyun modu Trigon: Space Story’nin yeniden oynanabilirliğini yükseltir.


Trigon: Space Story indir - (Direkt indir)

7.612
OYUN BİLGİLERİ 28 Nisan 2022 17:15
Trigon: Space Story

Tür: Bağımsız Yapımcı, Macera, Oyun, Simulasyon

Platform: PC

Boyut: 1.3 GB

Crack: SKIDROW

Tarih: 28 Nisan 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?