Tribe Primitive Builder

0Tribe Primitive Builder indir - (Direkt indir)

Maskeli bir yerli tarafından sudan çıkarılıyorsunuz. Onun yardımıyla, gizemli adanın derinliklerine yolculuğunuza başlıyorsunuz. Sizi bekleyen zorluklarla yüzleşin ve henüz keşfedilmemiş yerleri keşfedin. Tehlikeli bir volkan, gizemli karakterler ve mistik kabileler. Hayatta kalmak için ne yapacaksın?

İnşaatçı olarak, sesiniz yaşlılara eşittir. Tribe: Primitive Builder’daki konumunuzu kullanın, kabilenizin ihtişamını geri kazanmaktır. Siz ve diğer köylüleriniz için yararlı olacak her şeyi bulun. Çevreyi kendi yararınıza kullanın ya da daha önce birçok medeniyet gibi yok olun. Ne yaparsanız yapın, her zaman önceden plan yapın. Yanlış bir karar medeniyetinizin çöküşünü görebilir…

Binalarınızı yükseltin ve gelişen bir köy oluşturmak için edindiğiniz malzemeleri kullanın. Kabilenize barınak, yiyecek ve iş sağlayın. Daha dayanıklı ve daha görkemli binalar yapmak için ritüeller gerçekleştirerek yeni planların kilidini açın. Adanın yeni bölgelerine erişmenizi sağlayacak yeni yapılar inşa edin. Keşfedilmemiş yerler birçok sır barındırırken, aynı zamanda tehlikeli de olabileceklerini unutmayın!

Adadaki yolculuğunuza başlayın! Yaşlıların rehberliğini takip edin, görevleri tamamlayın ve ana hikayeye dalın. Eğer kabileye liderlik edecekseniz, önce onların güvenini kazanmalısınız, böylece zor zamanlar geldiğinde, size yardım edeceklerinden emin olabilirsiniz.

Kabileniz için bir dizi araç oluşturun ve vahşi doğayı fethedin. Bıçaklar, baltalar ve diğer eşyalar gerekli kaynakların üretilmesine yardımcı olacaktır. Adanın vahşi doğasından geçerken çok yardımcı olabilirler.

İnşaatçının rolü önemlidir, ancak malzemeler her şey değildir! Yaşamak için yemek yemelisin. Doğru aletleri üretin ve avlanmaya başlayın. Sadece sizin değil, köylülerinizin açlığını gidermek için ete ihtiyacınız olacak. Yerliler yiyecek almanıza yardımcı olabilir. Köyde açlığın hüküm sürmesine izin veremezsin!


Tribe Primitive Builder indir - (Direkt indir)

38.269
OYUN BİLGİLERİ 14 Ekim 2023 13:07
Tribe Primitive Builder

Tür: Basit Eğlence, Hayatta Kalma Oyunları, Oyun, Simulasyon, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 5.66 GB

Crack: TENOKE

Tarih: 12 Ekim 2023

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?