TRIANGLE STRATEGY

0TRIANGLE STRATEGY indir - (Direkt indir)

Üç güçlü güç, büyük Norzelia kıtasında uzun süredir savaş yürütüyor.

Bu topraklar, tuz ve demir kaynaklarının kontrolü için patlak veren Saltiron Savaşı’nı da içeren uzun ve yaralı bir tarihe sahiptir. Tuzu kontrol eden Kutsal Hyzante Eyaleti, ayaz ve karla kaplı demirden bir ülke olan Aesfrost’un Büyük Hollandalısı ve diğer iki güç arasında yer alan ormanlık Glenbook Krallığı arasında bir güç dengesi sağlandı. .

Ancak bir olay bu üç güç arasındaki dengeyi bozar ve ardından dengeler bozulmaya başlar…

Mahkumiyetler karşısında oyuncunun adalet duygusu sınanacaktır.
Oyun içindeki çeşitli eylemler ve seçimler, inancınızı oluşturmak için üç değer kümesine (Fayda, Ahlak ve Özgürlük) dayalı olarak oluşturulacaktır.
Bu, hikayedeki yolunuzu ve amacınıza hangi müttefik birimlerin katılacağını etkileyecektir.

oylama
Kahramanın ve müttefiklerinin kaderini belirleyecek önemli kararlar, Mahkumiyet Terazisi kullanılarak yapılacak bir oylamayla belirlenecek.
Oyuncunun kendi fikrini savunması için müttefiklerini ikna etmesi gerekir. Grubun kaderi üzerinde derin etkisi olan seçimler de aynı şekilde hikaye üzerinde büyük bir etkiye sahip olacaktır.

Son derece stratejik savaşlar
Kendinizi avantajlı bir şekilde konumlandırmak için araziyi ve yükseklik farklılıklarını kullanmak çok önemli olacaktır.

Tatmin edici ve zorlu savaşların ve derin stratejinin tadını çıkarın: grup oluşumunuzda benzersiz şekilde farklı özelliklere sahip karakterler arasından seçim yapma yeteneği ve takip saldırıları gerçekleştirmek için düşmanı kuşatmaya veya saldırıları koordine etmek için müttefiklerinizin yeteneklerini kullanmaya izin veren oyun sistemleri ile.


TRIANGLE STRATEGY indir - (Direkt indir)

28.284
OYUN BİLGİLERİ 6 Nisan 2023 18:38
TRIANGLE STRATEGY

Tür: Oyun, Simulasyon, Strateji

Platform: PC

Boyut: 8.28 GB

Crack: TENOKE

Tarih: 13 Ekim 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?