Transport Fever 2

6Transport Fever 2 indir - (Direkt indir)

2016 yılında çıkış yapan Transport Fever’in ikinci oyunu olacak olan Transport Fever 2 bilgisayar oyuncuları tarafından beklenmeye devam edilirken oyunun çıkış tarihi bir türlü duyurulmadı. Yapım Steam’de sergilenmeye devam ediliyor.

Simülasyon, strateji ve yönetim oyunu olarak Steam üzerinde lansmana çıkması beklenen Transport Fever 2 bilgisayar platformuna özgü olarak geliştirildi. Hikâye tabanlı bir oynanış yapısına sahip olacak olan oyunda adeta bir nakliye şirketi kuracak ve yöneticiliğini üstleneceğiz. Deniz, hava ve kara yolu ile nakliyeler yapacağımız oyunda yepyeni bir dünyayı keşfedecek, nakliye güzergahları ile hedefler belirleyeceğiz. 1850’li yıllardan günümüze kadar en büyük lojistik zorlukları tecrübe edecek, dünyanın başka bir yerinde rakipsiz bir nakliye imparatorluğu kurmaya çalışacağız.

200’den fazla raç seçeneğinin yer alacağı yapımda oyun içi harita düzenleyicisi de bulunacak. Oyuncular bu düzenleyici ile haritalar üzerinde değişiklikler yapabilecekler. Üç farklı iklim bölgesinde yer alacak olan yapımda oyuncular dilerlerse manzaraları yeniden oluşturabilirler.

20 saatten fazla bir oynanış süresine sahip olacak olan oyun da dinamik ekonomik bir yapı ve 50’den fazla çeşitli zorluk karşımıza çıkacak. Gerçekçi bir şehir simülasyonunun da bulunacağı yapım da detaylı harita ve detaylı içerikler eşliğinde nakliye imparatorluğunu yöneteceğiz.

Oyun yıl sonu lansmana çıkacak.


Transport Fever 2 indir - (Direkt indir)

77.815
OYUN BİLGİLERİ 9 Kasım 2019 12:41
Transport Fever 2

Tür: Macera, Oyun, Simulasyon

Platform: PC

Boyut: 17.1 GB

Crack: SKIDROW

Tarih: 11 Ara 2019

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?