Train Station Renovation

3Train Station Renovation indir - (Direkt indir)

Harabe haldeki eski tren istasyonuna hoş geldin. Eğlenceli saatler geçirmenizi sağlayacak bir mekan!

Train Station Renovation oyununda tren istasyonlarının yenilenmesi konusunda uzman bir restorasyon şirketi olarak oynuyorsunuz. Oyun başlangıçta küçük kırsal olanlardaki terk edilmiş ve harabe tren istasyonlarında geçerken daha sonra metropol şehirlerde bulunan tren istasyonlarıyla gittikçe zorlaşıyor. Oyun, her aşamasında size yeni tamir işlerinin öğretildiği ve farklı çalışma ortamlarını kontrol etmenizi sağlayacak 10 haritaya (istasyona) ayrılmıştır. Her istasyonun tekrar hayata geçirilebilmesi için temizlenmesi, tamir edilmesi ve çeşitli araç ve ekipmanlarla donatılması gerekiyor.

Ne kadar sıkı çalışmak istediğinizi seçin
Zorluk seviyesi oyuncuya bağlıdır. Oyunun her aşamasını yüzde yüz tamamlamak sandığınız kadar kolay değil ancak yeni başlayanlar için istasyonları yenilemek keyifli bir vakit geçirmek adına ideal olabilir. Böyle bir durumda, bir sonraki aşamaya geçmek için verilen görevlerin yarısını tamamlamanız yeterlidir.

Görevleri tamamlamanız için gerekli ekipmana hızlı ve kolay erişim
İstasyonu onarmak ve donatmak için birçok alet ve seçenek vardır. Boya rulosu, sprey kutusu, manivela ve tamir anahtarları gibi temel aletlerle çalışın veya yeni malzemeler ve ürünler sipariş etmek için tabletinizi kullanın. Bazı istasyonlarda eski trenleri onarma ve yenileme imkanı veriliyor. Bu demek oluyor ki araçların teknik durumundan bizzat siz sorumlusunuz.

Uzmanlık geliştirme ağacı
Estetik bir karakter geliştirme ağacı t mevcuttur. Becerilerinizi yükselttiğinizde kendi başınıza oynadığınız bölümlerde çalışma hızınız artacaktır. Ayrıca istasyonları yenilerken yeni ekipman satın alabilecek veya yeni özelliklerin kilidini açabileceksiniz. Bazı yenileme görevleri daha çok hoşunuza giderse, oyun esnasında bunlarda yükseltme yapabilirsiniz.

Tren istasyonlarını ve trenleri yenileyin ve dekore edin.
Tren istasyonlarının ayrıntılı ve karmaşık 3D modelleri, temizlik, boyama gibi pek çok şeyi yenilemenizi ve ayrıca donanım ve mekanik bileşenleri değiştirmenizi sağlar.

Ekonomik durumunuzu unutmayın
Gerçekçiliği artırmak amacıyla oyunun zorlu bir ekonomik boyutu vardır. Yeni parçaları ve tamir malzemeleri satın almanız için verilen paranın yanı sıra atıkları karıştırarak veya ek görevleri tamamlayarak para elde edebilirsiniz.

Kendi istasyonunuzu kurun
İstasyon donatım sistemi sayesinde çeşitli tesislerin iç ve dış kısmını kendiniz tasarlayabileceksiniz. Banklar, otomatlar, büfeler ve gerekli diğer malzemeleri ekleyebilir ve istediğiniz yere kurabilirsiniz. Bu özellik sayesinde, çöplük yığınını hızlı bir şekilde mükemmel görünümlü bir tren istasyonu işletmesi hale getireceksiniz.

Oyunu genişletme imkanı
Oyun lansmandan sonra yamalar ve topluluk tarafından talep edilen ihtiyaçlara hitap eden yeni resmi içerikle desteklenecek. Oyun, kullanıcı tarafından gönderilen modlara açık olacaktır.


Train Station Renovation indir - (Direkt indir)

36.865
OYUN BİLGİLERİ 3 Mayıs 2020 17:51
Train Station Renovation

Tür: Bağımsız Yapımcı, Basit Eğlence, Erken Erişim, Oyun, Simulasyon

Platform: PC

Boyut: 2.7 GB

Crack: EARLY ACCESS 

Tarih: 30 Nis 2020

Dil: Türkçe!

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?