Train Sim World 4

1Simülasyonun gücünü ellerinizde hissedin. Train Sim World 4 ile muazzam hızı deneyimleyin ve rakipsiz yaratıcılığı ifade edin! Demiryolu hobinizi genişletin ve çok çeşitli ikonik rotaları ve trenleri sürmenin ham duygusunu keşfedin. Eğitim merkezinden dağ geçidine kadar bu sizin yolculuğunuz.

Artık Sınıf 323 ve 8F’nin yanı sıra Sınıf 66’yı da içeren Eğitim Merkezinde çeşitli çekiş sistemlerini çalıştırmanın temellerini öğrenin; gerçek dünyanın rayları. Sizin için çalışan trenlerle oynayın, yeni zorluk dereceleri içeriğin karmaşıklığı hakkında erken bilgi sunar ve yeni ayarlar, takılıp düşebileceğiniz alanları ortadan kaldırır, güveninizi artırır ve ardından her makinede ustalaşır.

ÖZGÜRLÜĞÜ! İstediğiniz treni seçin ve istediğiniz yere sürün; artık yolunuza çıkan rotaları nasıl yöneteceğiniz üzerinde tam kontrole sahipsiniz. Bir fotoğraf çekin ve FOTOĞRAF MODU ve GALERİ ile anılarınızın kalıcı olmasını sağlayın; aksiyonun ortasında duraklayın ve mükemmel çekimi yapın; Güç senin ellerinde. Artık kişiselleştirilmiş tren deneyiminize ince ayar yapmak için ek araçlar ve seçenekler içeren yükseltilmiş SENARYO PLANLAYICI ve LIVERY TASARIMCI ile yaratıcı olun. CREATORS CLUB aracılığıyla sıkı çalışmanızı diğer oyuncularla paylaşın.

Train Sim World’de yeni olun ister uzun süredir deneyimli olun, Train Sim World 4’e kendi yönteminizle girin; başlamanız için çeşitli yollar ve yükseltme seçenekleri mevcuttur. Önceki bir Train Sim World’den yükseltme yaparsanız koleksiyonunuz ve profil ilerlemeniz de sizinle birlikte gelir!


26.824
OYUN BİLGİLERİ 11 Kasım 2023 20:38
Train Sim World 4

Tür: Açık Dünya Oyunları, Macera, Oyun, Simulasyon

Platform: PC

Boyut: 29.31 GB

Crack: RAZOR1911

Tarih: 26 Eylül 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?