Trader Life Simulator 2

3Trader Life Simulator 2 indir - (Direkt indir)

Trader Life Simulator 2, boş dükkanınızdan başlayarak kendi işinizi kurabileceğiniz ve kendi başarı hikayenizi oluşturmak için büyüyebileceğiniz bir oyundur.

Mağazanızı +120 ekipman / mobilya ürünü ile özelleştirin ve 150’den fazla ürün satın alın ve satın, araçlarınızı satın alın ve yönetin, malları taşıyın ve işinizi yükseltin.

ÖZELLİKLER: – Oyuncunun 5 taşıyabilmesi için YENİ envanter sistemi – YENİ görevler ve etkileşimli NPC’ler – Mağazayı yönetmeye yardımcı olacak birçok uygulama içeren YENİ oyun içi tablet –

Mağazada satılacak YENİ ürün türleri – YENİ araçlar – Pek çok yükseltme mağazanız ve işletmeniz için – Özelleştirilebilir mağaza tabelası ve mağaza adı – Oyuncunun Mağazasında Satılabilen 150’den Fazla Yeni Farklı Ürün

– Mağazanızı / Evinizi özelleştirmek için 120’den fazla Yeni mobilya / Ekipman parçası Şehirde etkileşimde bulunabileceğiniz ve onlardan satın alabileceğiniz çok daha fazla mağaza.

– Oyuncunun Mağazasında Alıp Tekrar Satabileceği Elektronik, Ayakkabı ve Ev Eşyaları. Hem kullanılmış hem de yeni durumda farklı mobilya / ekipman satan üç farklı mobilya mağazası

– Açlık, kirlilik … vb. dahil hayatta kalma özellikleri, oyuncu dükkanındaki ürünleri de tüketebilir

– Sağlık Sistemi: Oyuncu Hasta Olursa Yemez, Duş Almaz… vs. Mobilya, Elektronik… vs. dahil olmak üzere evinizi özelleştirin.

– Fatura sistemi. Dinamik Fiyat Sistemi: Ürünlerin Fiyatları Günlük Değişir

– Ekonomi sistemi, banka, krediler, ATM, kredi kartı ve daha fazlası Mağazanızdaki işçi İşçi Eğitimi Mallarınızı sürmek ve taşımak için Arabalar / Kamyonlar.

– Araçların benzine ve yağa ihtiyacı var, ayrıca şehirde araba tamircisi var! Mağazalardan satın alabilirsiniz: araçlar, yiyecek, içecek, yağ ve 200’den fazla Farklı ürün.


Trader Life Simulator 2 indir - (Direkt indir)

51.209
OYUN BİLGİLERİ 8 Aralık 2022 18:48
Trader Life Simulator 2

Tür: Açık Dünya Oyunları, Hayatta Kalma Oyunları, Oyun, Simulasyon

Platform: PC

Boyut: 12 GB

Crack: DARKSİDERS

Tarih: 8 Aralık 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?