Townsmen – A Kingdom Rebuilt

5Townsmen – A Kingdom Rebuilt indir - (Direkt indir)

Şeref buyurdunuz, Majesteleri! Uçsuz bucaksız topraklar yerleşimcilerinizi bekliyor ve kolonileştirilmeye hazırlar. Şehir planlayıp inşa etmek için mimar ve inşaatçılarınızı gönderin. Odun yontmak ve madenlerde çalışmak için zanaatkarlarınızı da göndermeyi unutmayın. Emrinizdekileri beslemek için, tarlalarınızın verimli topraklar üzerine sürüldüğünden emin olun! Townsmen – A Kingdom Rebuilt tacı size veriyor: Halkınızı en başından küçük bir köyken alıp, binlerce kişilik nüfusuyla devasa bir orta çağ metropolü olma yolunda onlara rehberlik edin.

Sizi bekleyen zorlukları aşın. Vatandaşlarınızın mutlu olmak için çeşitli gereksinimleri var. Zira daha çok imar ve iskân sağlamak için gerekli verginin sağlanması için halkı mutlu etmelisiniz. Gözünüz açık olsun, halkın mutluluğunun önüne geçecek çok şey var. Mevsimler, ürünlere olan talepte değişiklik yaratacak, yazın daha çok suya kışın ise daha çok kıyafete ihtiyaç duyacaksınız. Zenginleşmekte olan şehrinizi felaketler vurabilir; veba, yangınlar ya da çığ düşmesi kimseyi mutlu etmeyecektir, tıpkı haydut baskınlarının etmediği gibi.

Emrinizdekileri meşgul etmek için inşa edilecek çok çeşitli ev ve yapılacak çok farklı işler var. Silahhane halkı haydutların saldırılarından koruyacak askerleriniz için silah üretecek. Fırın ya da kasap size gıda, manastır, meşrubat imalathanesi ve üzüm bağları ise içecek sağlayacak – ayrıca her şeyi marketten alabileceksiniz. Halkınızın günlük alışkanlıklarına da göz gezdirdiğinizden emin olun, iş ve beslenme dışında parklar gibi dinlenecekleri alanlar, yaşamaları için bir ev ve eğlenmeleri için gösteri alanı ya da tavernaya ihtiyaçları olacak.

Yaptığınız her şeyin bir manası var. Halkınıza bir ev yapmayı emrederseniz ya da yeni bir işte görevlendirirseniz, yaptığınız her şeyden tecrübe puanı kazanırsınız. İlerleme sistemi size vegilerden daha çok gelir elde etmenizi ya da gözcü kulelerinizi daha etkili hale getirmenizi sağlayacak araştırma teknikleri edinmenizi sağlıyor. Hem de oynadığınız her haritada.

ÖZELLİKLER

Orta çağda geçen Şehir İnşa Etme oyunu
Karmaşık ekonomi simülasyonu ve derin üretim zinciri
150’den fazla kasaba ve üretim binası
Oynanışa etki eden mevsim ve hava durumları
Vatandaşların kendi günlük alışkanlıkları ve farklı talepleri var
Kapsamlı “sehir seviyesi” her yapılan işte oyuncu ilerleyişini beraberinde getiriyor – her oynadığınızda refah içinde yönetmeniz iyi olur.
Veba, yangın, kıtlık ve daha fazlasını içeren yıkıcı felaketler
26 farklı senaryo ve zorlayıcı görevler
24 haritada kısıtlamasız sonsuz oynayış modu
Askerler ve haydutlar ile askeri seçenekler
Daha canlı etkileşimler için eklenen yeni Kasabalı Dili


Townsmen – A Kingdom Rebuilt indir - (Direkt indir)

61.291
OYUN BİLGİLERİ 2 Mart 2019 20:31
Townsmen – A Kingdom Rebuilt

Tür: Basit Eğlence, Oyun, Simulasyon, Strateji

Platform: PC

Boyut: 365 MB

Crack: Ali213

Tarih: 26 Şubat 2019

Kaynak: Public

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?