Total War WARHAMMER II The Silence The Fury

7Total War WARHAMMER II The Silence The Fury indir - (Direkt indir)

Bu İçerik Hakkında

Total War: WARHAMMER II için bu Lordlar Paketi Kertenkeleadamlar ve Canavaradamlar için iki yeni Efsanevi Lord’u tanıtıyor. Her birinin kendi fraksiyonu olmakla birlikte yeni karakterler, birimler, eşsiz oynanış mekanikleri ve hikâye hedefleri yer alıyor.

Yaşayan bronzdan oluşan öfke dolu Kıyametboğası Taurox, devasa boynundaki bir alana darbe almadığı sürece neredeyse yenilmezdir. Kaos tanrıları, ona bu zayıflığı ortadan kaldırabilecek bir ritüel fısıldar, ancak yıkıcı güçlerin vaatleri nadiren göründükleri gibidir…
Bu arada, saygıdeğer Bukalemun Skink ve gizlilik ustası Oxyotl, Kaos entrikalarının kokusunu alır ve yandaşlarını bir araya getirir. Taurox ne pahasına olursa olsun durdurulmalı yoksa yeni bir Kaos dalgası dünyayı silip süpürür. Sessizlik son bir karşılaşmada Hiddet ile karşılaştığında, kim galip gelecek?

Canavaradamlar: Taurox

Talabecland boyunca kanlı bir saldırıya giriştikten sonra, Taurox karanlık tanrılar tarafından pirinç bir bedenle ödüllendirildi… ve hâlâ katliama susamış durumda! Muharebeleri kazanırken, Taurox Momentum elde eder ve ordusu tekrar tekrar savaşmak için eylem puanlarını yenileyebilir. Öldürme molası ne kadar uzun sürerse, yıkıcı güçlerin ona bahşettiği hediyeler o kadar büyük olur. Taurox ve Canavaradamları nihayetinde Karanlığın Kalbi’nin yerini bulmalı ve Oxyotl ile her şeyin sonucunu kesin olarak belirleyecek muharebede yüzleşmeli.

Yeni Canavaradam birimleri

Kıyametboğası Lordu: Kıyametboğaları, Minotorların en güçlüleridir. Yalnızca en gaddar minotorlar muharebede kendi ordularını komuta edebilecekleri general rütbesine yükselebilir.

Wargor Kahramanı: Kendi başlarına acımasız yakın muharebe savaşçıları olan Wargor Kahramanları, destek kabiliyetleriyle muharebede diğer Canavaradamlar birimlerini güçlendirmeleri için askere alınabilir.

Tuskgor Savaş Arabası: Açlığı dinmeyen Tuskgorlar tarafından çekilen oldukça ağır bu savaş arabaları, çarptıkları düşman birimlerinde büyük bir çarpma hasarına yol açar ve düşman birimlerinin düzenini alt üst eder.

Ghorgon: Bu dört kollu, öküz başlı yaratıklar geçirdikleri evrimlerle devasa bir boyuta ulaşmıştır. Diğer büyük birimlerle savaşmada mahirdir, muharebede kendi sağlığını tazeleyebilir.

Jabberslythe: Kurbağa, çamur ejderi ve çok uzuvlu böceklerin mide bulandırıcı bir bileşimi olan Jabberslythe, güçlü bir alan etkili zarar girdabına, zehirli saldırılara ve pasif liderlik zayıflatmasına sahip, birinci sınıf bir antipiyade canavardır.

Yeni Namlı Alaylar

Kurt Deresi Toynakları: Zehirli saldırılara ve Sarhoş Gösteri pasif kabiliyetleri sayesinde sağlık tazelenmesine sahip, fırlatma baltası kullanan Sentigorlardır.

Vorbergland Kuluçka Ana: Normal saldırıların yanı sıra güçlü bir zırh delici girdap ile zırhları yarabilen efsanevi bir Jabberslythe’tır.

Kandelisi Dev: Düşmanın canı ne kadar azsa düşmana o kadar fazla zarar veren, bu sayede muhteşem bir canavar avcılığı sunan efsanevi bir Ghorgon’dur.

Kertenkeleadamlar: Oxyotl

Yüksek şöhretli bir bukalemun Skink olan Oxyotl, Kaos’un diğer dünyevi güçlerine karşı savaşma (ve başarılı olma) konusunda uzun bir geçmişe sahiptir. Oxyotl, önsezisi sayesinde kaos kuvvetlerinin bir sonraki saldırısının nereye olacağını saptayabilir ve dünyada sadece kendisinin ele geçirip geliştirebileceği kayıp Sessiz Mabet ağını kullanarak hangi tehditlerle başa çıkacağını seçebilir ve zaferin ödüllerini toplayabilir. Oxyotl başkenti, eşsiz görev alanları ve yeniden keşfettiği tüm Sessiz Mabetler arasında anında seyahat edebilir. Oxyotl nihayetinde Karanlığın Kalbi’ne gitmeli, Taurox’un güruhlarıyla son ve umutsuz bir savaşta yüzleşmeli.

Yeni Kertenkeleadamlar birimleri

Skink Kerametçisi Kahramanı: Kudretli bir Troglodon’un sırtında savaşan Skink Kerametçisi Canavar, Yaşam, Ateş ve Gökyüzü ilimlerinin bir karışımı ile savaş meydanına atılır.

Bukalemun Avcıları: Bu agresif ve gizli baskın piyadeleri, gölgelerin içinden düşmana saldırmadan önce savaş meydanına görülmeden hareket etmekte mahirdir.

Coatl: Oldukça zeki bir uçan canavar olan Coatl yıkıcı bombardımanlar ve girdap büyüleri yapabilmenin yanı sıra kanatlarının altındaki dost birimlere sinsice izleme özelliği de sağlar.

Vahşi Troglodon: Lustria’nın mağaralarından gelen Troglodon, çeşitli hasar türlerine yol açan güçlü bir zehirleyici tükürük saldırısına sahiptir ve diğer büyük yaratıklara karşı etkilidir.

Yeni Namlı Alaylar

Soluk Ölüm: Korkutucu İlkel Kükreme kabiliyetini her kullandığında kendisine ve yakındaki müttefiklerine yakın muharebe destekleri sağlayan, oldukça namlı bir Vahşi Troglodondur.

Geltblöm’ün Dehşeti: Bu efsanevi Vahşi Karnozor asla öfkeden kudurmaz, öncü ve yolgezer kabiliyetlerine sahiptir, bu sayede ilk vuruş canavar avcılığı konusunda bir numaradır.

Tepok Ruhu: Diken Kalkanı ve Aforoz büyülerini yapabilen efsanevi bir Coatl’dır.


Total War WARHAMMER II The Silence The Fury indir - (Direkt indir)

50.699
OYUN BİLGİLERİ 1 Ekim 2021 14:22
Total War WARHAMMER II The Silence The Fury

Tür: Aksiyon, Oyun, Strateji

Platform: PC

Boyut: 45 GB

Crack: EMPRESS 

Tarih: 14 Tem 2021

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?