Total Vengeance

3Total Vengeance indir - (Direkt indir)

“Total Vengeance”, oyuncuları gizem, tehlike ve amansız hayatta kalma arayışıyla dolu bir dünyaya sürükleyen sürükleyici bir hayatta kalma korku oyunudur. Bu atmosferik ve yürek hoplatan deneyimde oyuncular, kaynak toplama, bulmaca çözme sanatında ustalaşırken, ürkütücü ve kötü niyetli bir benzin istasyonunun pençesinden kaçmak için mücadele ederken sürükleyici bir anlatı boyunca ilerlemelidir.

Genel Bakış:
Kamyonu istasyonun yakınında arızalanınca yolculuğu üzücü bir hal alan bir kahramanın yerine adım atarak, terk edilmiş bir benzin istasyonunun tüyler ürpertici sırlarını açığa çıkarın. Karanlık çökerken, benzin istasyonunun çok geç olmadan çözülmesi gereken kabus gibi bir sırrı olduğu ortaya çıkar. Hayatta kalmak zekanıza, cesaretinize ve sizi bekleyen gizlenen dehşetleri alt etme kararlılığınıza bağlıdır.

Temel Özellikler:

Sürükleyici Hayatta Kalma Korkusu: Her köşenin tehlikeyi gizlediği ve her seçimin ölüm kalım meselesiyle sonuçlanabileceği yoğun bir hayatta kalma korku deneyimine kendinizi kaptırın.

Gizemli Anlatı: Terk edilmiş benzin istasyonunun karanlık sırlarını ve içinde yaşayan dehşeti ortaya çıkarmak için sürükleyici bir yolculuğa çıkın.

Keşif ve Kaynak Yönetimi: Gizli alanlar, bulmacalar ve ipuçlarıyla dolu bir açık dünya ortamında gezinin. Bu çetin sınavdan sağ çıkmak için envanterinizi yönetirken yiyecek, su ve tıbbi malzeme gibi kaynakları toplayın.

Zorlu Bulmacalar: Kapıların kilidini açmaya ve hayati alanlara erişmeye çalışırken mantığınızı ve yaratıcılığınızı test edecek karmaşık bulmacalar ve engellerle karşılaşın.

Korkunç Düşmanlar: İstasyonun kötü niyetli sırrı tarafından çarpıtılmış, bir zamanlar insan olan mutasyona uğramış yaratıklarla yüzleşin. Yoğun bir mücadeleye katılın veya kaçmayı ve hayatta kalmayı seçin.


Total Vengeance indir - (Direkt indir)

55.493
OYUN BİLGİLERİ 31 Aralık 2023 01:48
Total Vengeance

Tür: Açık Dünya Oyunları, Hayatta Kalma Oyunları, Korku, Oyun

Platform: PC

Boyut: 4.95 GB

Crack: TENOKE

Tarih: 18 Aralık 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?