Total Tank Generals

2HER SAVAŞIN GENELLERİ VAR
Total Tank Generals’ın size ihtiyacı var! Dünya Savaşı sırasında bir ordunun komutasını alın ve onları zafere taşıyın. Patton, Zhukov ve Rommel gibi geçmiş generallerin birçok senaryosu ve gerçek tarihsel askeri harekâtlarında stratejinizi geliştirin.

Oyun, kullanıcı dostu mekaniği ile acemi strateji oyuncularını karşılıyor, ancak aynı zamanda tecrübeli gaziler veya meydan okuma arayanlar için derin, stratejik sıra tabanlı oyun sunuyor!

ANA ÖZELLİKLER:
HER KARAR ÖNEMLİDİR:
Düzinelerce birim seçeneği arasından kuvvetlerinizi nasıl oluşturacağınıza karar verin, düşman birimlerini kuşatıp kırarak araziden yararlanmak için onları savaş alanında dikkatlice konumlandırın ve manevra yapın.

Tüm saldırılarda savaş kayıplarına bakmaksızın cephanenizi ne zaman harcayacağınızı ve ne zaman bekleyeceğinizi seçin, malzemelerinizi yenileyin ve düşmanı pusuya düşürün. Her şey başarısız olursa, keşif görevleri, paraşütle atlama veya tam bombardıman yapmak için hava desteğini arayın.

HER BİRİM ÖNEMLİDİR:
Total Tank Generals, birimleri istiflemenin ve özelliklerini ve yeteneklerini karıştırmanın yenilikçi bir yolunu sunar. Bu, birimlerinizi savaş için en iyi nasıl düzenleyeceğinize karar vermek için ek bir taktiksel katman ekleyerek onu diğer strateji oyunları arasında benzersiz kılar.

Her ordunun, tüm savaş alanı rollerini dolduracak ve kendi jilet gibi keskin savaş gücünüzü oluşturmanıza izin verecek kendi birimleri vardır. Birimlerinizin oyun içi istatistikleri, 2. Dünya Savaşı’nın çeşitli cephelerinde savaşan tarihi muadillerinin güçlü ve zayıf yönlerini yansıtır.


19.312
OYUN BİLGİLERİ 31 Mart 2023 15:47
Total Tank Generals

Tür: Oyun, Simulasyon, Strateji

Platform: PC

Boyut: 7.49 GB

Crack: TENOKE

Tarih: 30 Mart 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?