Total Conflict Resistance

3Total Conflict Resistance indir - (Direkt indir)

Ülke iç savaşın içinde, her yerde kaos hüküm sürüyor, taraflar birbiriyle savaş halinde, yağmacı çeteleri yerleşim yerlerini mahvediyor.
Etkinliklere katılın: birimlerin komutası, tam teşekküllü bir ordu oluşturun, zırhlı araçlar ve silahlar üretin veya satın alın, tahkimatlar, ileri karakollar ve yerleşim yerleri inşa edin, savaş operasyonlarını 1. kişiden veya taktiksel modda yönetin.

Farklı arabaları, zırhlı personel taşıyıcıları, helikopterleri, tankları ve kundağı motorlu silahları kontrol edin. Çok çeşitli silahlar kullanarak taktik haritalarda büyük ölçekli savaşlara (aynı anda 200 kişiye kadar) liderlik edin. Kendi eyaletinizi yaratın veya mevcut gruplara katılın.

Diplomasiyi kullanın: ittifaklar kurun, savaş ilan edin. Eyaletleri ele geçirin. Cambridia’yı tekrar harika yap!

Birinci şahıs modu
Çok sayıda ekip işleviyle mangalarınızı birinci şahıs modunda yönetin. Farklı seviyelerdeki emirler: Bir dövüşçüye, mangaya, tüm birime emir verebilirsiniz.

Taktik mod
Savaş alanında mangalarınıza kuş bakışı emirler verin. Birimlerin birçok seçeneği vardır, atış ve hareket modu, silah kullanım modu vb.

Stratejik Mod
Ayrı bir oyun modu olarak eyaletlere bölünmüş adanın ayrıntılı haritası. Dış ve iç politika, ekonomi, sanayi, diplomasi. Devletin gelecekteki kaderinin kararına bağlı olan siyasi olaylar. Çeşitli kararnameler ve çalışmalar. Çeşitli milletler ve dinler. Sol ve sağın siyasi hizipleri, demokrasi ve cumhuriyet, monarşi.

gerçekçilik
Piyade ve araçlar için karmaşık bir isabet bölgeleri sistemi. Mermi/mermi için balistik, delme, namlu çıkış hızı. Gerçekçi grafikler, sesler, fizik, animasyonlar ve efektler.


Total Conflict Resistance indir - (Direkt indir)

54.128
OYUN BİLGİLERİ 25 Nisan 2023 21:48
Total Conflict Resistance

Tür: Erken Erişim, FPS, Oyun, Simulasyon, Strateji

Platform: PC

Boyut: 22.9 GB

Crack: EARLY ACCESS

Tarih: 21 Nisan 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?