Torii

0Torii içe dönük bir yolculuktur.

Alışılmadık bir macerada Ipa’yı takip edin. Küçük kız kardeşini bulmak için en büyük korkularının üstesinden gelmesi ve suçluluk duygusuna karşı savaşması gerekecektir.

Torii, tek kişi tarafından geliştirilen gerçeküstü manzaralar, garip yaratıklar ve duygularla dolu, sanatsal bir yaklaşıma sahip bir macera/bulmaca oyunudur.

Temel Özellikler:
– Küçük Lulu’yu kurtarmak için anıları arayan Ipa ve Moswig ile gerçeküstü manzaraları keşfedin. Farklı ve şiirsel bir anlatım biçimiyle bu tuhaf hikayenin ardındaki sırları keşfedin.

– Hedefinize ulaşmak veya yeni alanlar keşfetmek için gerçekler arasında geçiş yapın. “Ruh / sırt çantası” arkadaşınız Moswig’in yanında yürüyün ve onu neden taşımanız gerektiğini keşfedin.

– Adriano Martino tarafından bestelenen inanılmaz ve orijinal film müziğinin keyfini çıkarın.

Daha hızlı koşmak ve yeni alanların kilidini açmak için anıları veya kanatları aramak için maceranız boyunca farklı senaryoları keşfedin.

Prizmalarla etkileşime girerek sınırlı bir süre için Astral moda geçin. Çeşitli bulmacaları çözün, normal halinizde yapamadığınız gibi koşun ve zıplayın. Astral’da daha uzun süre kalmak için birkaç prizmayı birleştirin.


7.706
OYUN BİLGİLERİ 24 Aralık 2022 15:11
Torii

Tür: Macera, Oyun, Platform

Platform: PC

Boyut: 778.30 MB

Crack: GOLDBERG

Tarih: 17 Kasım 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?