To The Sky

1To The Sky indir - (Direkt indir)

To the Sky, sizi nefes kesici bir fantezi dünyasına fırlatan heyecan verici bir aksiyon ve macera video oyunudur. Asıl amacınız engelleri aşarak, heybetli duvarlara tırmanarak ve inanılmaz senaryolardan koşarak gökyüzüne ulaşmaktır.

Büyüleyici ve tehlikeli ortamları keşfederken çeviklik ve maharetle donatılmış cesur bir maceracının rolünü üstlenin. Dik duvarlara tırmanmanız, hareketli platformlara atlamanız ve karmaşık dikey labirentlerde gezinmeniz gerekecek. Düşmek yeniden başlamak anlamına geldiğinden, her adım bir meydan okuma olacaktır.

Zirveye ulaşmak için her hareketi dikkatlice planlarken zamanlama, koordinasyon ve strateji becerilerinizi ölçün. Çeviklik ve hızlı refleksler gerektiren karmaşık parkurlarla her seviye benzersiz olacak. Yukarı çıkarken sizi durdurmaya çalışacak yeni engeller ve tuzaklarla sürekli olarak karşılaşacaksınız.

Oyun boyunca, zorlukların üstesinden gelmenize yardımcı olacak güçlendirmelerin ve özel yeteneklerin kilidini açacaksınız. Gökyüzüne olan yolculuğunuzda size benzersiz avantajlar sağlayan, yol boyunca gizli öğeleri ve sırları keşfedin.

Azim ve kararlılığınızı, sizi sınırlarınızı aşmaya zorlayacak ilgi çekici bir oyun deneyimi olan To the Sky’da test edin. Nihai hedefinize yaklaşırken yeni zirvelere ulaşın, destansı zorlukların üstesinden gelin ve bulutların ötesinde sizi neyin beklediğini ortaya çıkarın.

Tırman, koş ve en yüksek zirvelere ulaş. Meydan okumayı üstlenin ve To the Sky’da uçun!


To The Sky indir - (Direkt indir)

13.353
OYUN BİLGİLERİ 19 Temmuz 2023 15:24
To The Sky

Tür: Basit Eğlence, Macera, Oyun, Platform

Platform: PC

Boyut: 10.19 GB

Crack: TENOKE

Tarih: 18 Temmuz 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?