To Hell With The Ugly

0To Hell With The Ugly indir - (Direkt indir)

“Görsel Sanatlarda Mükemmellik” dalında 2023 IGF ödüllerinde finalist olan ve geliştiricilerin 10. yıl dönümünde sergilenen To Hell With the Ugly , 1950’lerin LA kara film ortamında geçen bir macera oyunudur.

Kendisine yapılan tüm ilerlemeleri sistematik olarak reddeden sarışın ve yakışıklı bir genç adam olan Rock Bailey olarak oynayın. Çevresindeki herkesi dehşete düşürerek, 20 yaşına basana kadar inatla kendini kurtarır.

Uyuşturulup Zooty Slammer caz kulübünün dışında kaçırıldığında ve garip bir hastanede uyandığında her şey değişir. Ondan bir şey çaldılar, çok kişisel bir şey ve o intikam almak istiyor. Rocky’nin bu gizemin özüne inmesine ve arkasındaki gerçeği öğrenmesine yardım edin.

To Hell with the Ugly, anlatım odaklı bir macera oyunudur. Rocky, gururunun bir kısmını çoktan kaybetmiştir, eğer bu onu aradığı intikama yaklaştıracaksa, savaşmaktan çekinmeyecektir.

Gazeteci ortağı Gary ile birlikte, suç mahallerinden ipuçları toplamaları ve bunları varsayımlarda bulunmak ve bulmacaları çözmek için kullanmaları, 1950’lerin Los Angeles’ının tüm köşe bucaklarını keşfetmeleri ve sıra tabanlı dövüşte konuşmayı yumruklarına bırakmaları gerekecek.

Bu gizemi çözmek için yapmanız gerekenler:

50’lerde Los Angeles’ı araştırın, en karanlık köşelerini keşfedin, yerel halkla tanışın ve kendinizi bu kara film atmosferine kaptırın

Özgürlüğünüz için savaşın, zamanlamaya, hassasiyete ve inanılmaz derecede güzel saçlara dayalı sıra tabanlı dövüşlerde yumrukların konuşmasına izin verin

İpuçlarını ve bilgileri toplayın, suç mahallerini araştırın ve gizemleri çözmek için doğru seçimleri yapın.


To Hell With The Ugly indir - (Direkt indir)

5.123
OYUN BİLGİLERİ 31 Mayıs 2023 18:18
To Hell With The Ugly

Tür: Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 1.71 GB

Crack: TENOKE

Tarih: 30 Mayıs 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?