Tiny Troopers Global Ops

0Tiny Troopers Global Ops indir - (Direkt indir)

Dikkat! Tiny Troopers, yüksek tempolu twin-stick nişancı oyunu olan Global Ops’a DÖNDÜ!

Görevin mi? 6 farklı savaş alanında 40’ı aşkın görevden oluşan destansı bir seferde, uzmanlarla dolu seçkine bir time liderlik et!

Birliklerini kavurucu çöllerde, yoğun ve bunaltıcı ormanlarda hatta buz gibi, donmuş bozkırlarda bomba gibi savaşlara götür!

Tam çapraz platform desteğiyle çevrimiçi en fazla dört oyuncuyla bir araya gel! İster PC’de ister konsolda ol, tek başına savaşabilir veya 2 ila 4 Timle çevrimiçi oynayabilirsin!

Küresel liderlik tablolarının yer aldığı oyunda; hava saldırıları, dronlar, stimülan paketleri ve takviyeler dâhil olmak üzere uzmanlık yeteneklerini birleştirerek direnişi alt edebileceksin!

Çevrimiçi oynamaya hazır değilsen yerel ortaklaşa modda 2 ila 4 arkadaşınla oyna!

Tüfek, roketatar, alev makineleri ve saldırı tüfekleri dâhil ölümcül silahları kuşan veya helikoptere binip düşmanlarını mahvetmek için ağır makineli tüfekler kullan!

Karargahta askerlerinin silahlarını, rütbelerini ve yeteneklerini yükseltmek için görevleri tamamlayıp TP kazan.

Görünümlerini yeni üniformalar, başlıklar, cilt tonları ve aksesuarlar ile özelleştir veya savaşta hayatta kalma kabiliyetlerini ve etkinliklerini artır!

Düşmanların tam donanımlı, organize ve savaşmaya hazır! Zorlu elebaşı savaşlarının yanı sıra gelişmiş yapay zeka kontrollü dronlar, isyancılar ve özel askerî şirket orduları ile Troopers’ın şimdiye kadarki en ölümcül düşmanlarını gör!


Tiny Troopers Global Ops indir - (Direkt indir)

8.848
OYUN BİLGİLERİ 9 Mart 2023 16:39
Tiny Troopers Global Ops

Tür: Aksiyon, Basit Eğlence, Oyun

Platform: PC

Boyut: 19.14 GB

Crack: SKIDROW

Tarih: 9 Mart 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?