Tintin Reporter Cigars of the Pharaoh

4Tenten ve sadık yol arkadaşı Milu, sıra dışı maceralar yaşayacak. Akdeniz yolculuğu sırasında Profesör Sarcophagus ile tanışan ünlü muhabir, Firavun Kih-Oskh’un mezarını aramaya koyulur.

Mezarda gizlenen karanlık sırlar nelerdir?

Mısır’dan Hindistan’a, ardından Arabistan’a geçen Tenten ve Milu kendilerini Doğu’da devasa bir uyuşturucu kaçakçılığı ağını araştırırken bulurlar.

Kitaba sadık kalan renkli bir macera

Hergé’nin büyük yaratıcı mirasının bir parçası olan sürprizlerle dolu hikâyesiyle Tenten evreninin tüm yönlerini barındıran bu oyun, sizi gizemli Mısır’ın kalbine ve sonsuz güzellikteki başka diyarlara sürüklüyor. “Cigars of the Pharaoh”, serinin dördüncü macerasıdır.

Yaşanacak maceralarla dolu bir video oyunu

Doğu’yu, bir mezarı, bir çöl parçasını, yemyeşil bir ormanın derinliklerini ve gizli tehlikelerle dolu olan başka yerleri keşfederek bir uluslararası uyuşturucu kaçakçılığı vakasını çözmeye çalışırken aksiyon dolu ve düşündürücü aşamalardan geçen Tenten’e katılın.

Ustalaşılacak çok sayıda farklı oynanış

Macera ve araştırma oyunlarının en iyi unsurlarını bir araya getiren benzersiz ve yenilikçi bir oynanış. Sizi bir dedektif/muhabir kılığına girmeye davet eden bir oyun: Nefes kesen video sekanslarıyla ihtişamlı bir şekilde zenginleştirilmiş araştırma diyaloglarının yardımıyla araştırma yapın, ipuçlarını bulmak için sızma faaliyetleri gerçekleştirin ve bulmacaları çözün.
Bilmeceler, araştırma veya gizli hareket aşamaları, uçak ve araba kovalamacaları, araştırma diyalogları… Herkesin macerayı gerçek bir muhabir gibi deneyimlemesini sağlayan benzersiz ve yenilikçi bir oynanış!


17.347
OYUN BİLGİLERİ 8 Kasım 2023 00:01
Tintin Reporter Cigars of the Pharaoh

Tür: Aksiyon, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 31 GB

Crack: RUNE

Tarih: 7 Kasım 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?