Tin Hearts

1Tin Hearts indir - (Direkt indir)

Her dâhice icadın arkasında inanılmaz bir hikaye yatar. Fable serisinin yapımcılarından güçlü bir aşk ve uzlaşma hikayesine sahip sürükleyici bir bulmaca oyunu olan Tin Hearts geliyor.

Büyülü oyuncak dolu bir dünyada sinsi bir kurşun asker birliğini yönlendir, çok çeşitli tuhaf ve yaratıcı mekanizmaların yardımıyla sıçrayarak, ateş ederek ve süzülerek hedeflerine ulaşmalarını sağla. Zamanı büken, askerleri bozguna uğratan bulmacalarla dolu 50’tan fazla seviyede ilerle ve oyuncaklarının ilerleyebileceği yeni yollar oluştur. Giderek karmaşıklaşan bulmacaları çözerek Victoria devrinin dâhi bir mucidi olan Albert Butterworth’ün duygusal, merak uyandıran hikayesini açığa çıkar.

BULMACALAR DİZİSİNE BAŞLA
Önündeki yolu temizlemek için oyuncak savaş toplarını yönlendir, trambolin davulları kullanarak yeni yüksekliklere sıçra ve askerlerin varış noktalarına ulaşmalarına yardım etmek için balon şişirme makinelerini kullan!

HİKAYEYİ AÇIĞA ÇIKAR
Nesillere ve boyutlara yayılan, bu bulmaca dolu dünyanın içine ustalıkla işlenmiş son derece duygusal bir hikayeyi keşfet. İpuçları her yerde, onları ara. Üç bölümde güzel bir şekilde seslendirilen ve canlandırılan samimi bir masalla ödüllendirileceksin.

BÜYÜLÜ BİR DÜNYAYI KEŞFET
Nostaljik sıcaklık ve çekicilikle dolu olan büyülü ve alternatif zaman çizgisi Victoria dönemi evrenine dalış yaparken kendini oyuncak dükkanındaki bir çocuk gibi hisset.

HAYAL GÜCÜNÜ KULLAN
Tahta bloklardan davullara, oyuncak trenlere kadar dünyadaki nesneleri kontrol etmek için güçlerin kilidini aç. Nesneleri ilginç yollarla bağlayarak korkusuz kurşun askerlerinin ilerleyebileceği, çıkışa giden yollar oluştur ve geçmişlerinin sırlarını yavaşça açığa çıkar.


Tin Hearts indir - (Direkt indir)

4.388
OYUN BİLGİLERİ 16 Mayıs 2023 16:42
Tin Hearts

Tür: Basit Eğlence, Oyun, Platform

Platform: PC

Boyut: 9.6 GB

Crack: FLT

Tarih: 16 Mayıs 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?